wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[pancerze] - Jak sobie radzicie z pancerzami przy kierownicy
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Nie 07 Maj 06, 20:20:54     [pancerze] - Jak sobie radzicie z pancerzami przy kierownicy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak w temacie:) ..

chodzi o to ze one czesto lubia stukac, obijac sie o siebie halasujac, obdzierac rame i rozne takie dziwne rzeczy co tylko linki w pancerzach potrafia..

Jak sobie z tym radzicie?.. przywiazujecie je? demontujecie Wink? sklejacie?
a moze jakis swoj wlasny patent? .. a moze akurat Wam nic linki nie wadza?..

-------------------------------------------------------------------------
Ja mam pancerz od przedniego hamulca przymocowany wsowka do kabli elektrycznych do pancerza od hamulca tylnego.. wszystkto jest cicho i nic sie nie "szwęda" Smile .. pancerze mam odpowiedni skrucone wiec nawet siebie nie dotykaja..


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Nie 07 Maj 06, 20:25:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wiesz jest taki maly dzinx ze musza one byc odpowiedniej dlugosci to raz oraz odpowiednio poprowadzone ale jak to ci nie opisze...musi wtedyy wszytsko grac nie ma prawa sie obijac bo pancerz jest sztywny i ok.

ja jak skladalem rower to koles mi xle poprowadzil i mialem poobdzierana rame tzn mam do dzis a potem oddalem facetowi prawdzimu fachmanowi zlapal sie za glowe ale zrobil i tak jest do dzis.


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Reklama
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Nie 07 Maj 06, 20:36:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dokładnie tak jak mówi wizar , jak kupiłem rowerek (u wieczorka) to po dwóch miechach miałem już zchechłaną ramę przy główce , a pozatym linki były baaardzooo niepoprawnie zalożone , nie w wspomnę ty już o wkurzającym "stukaniu"......teraz mam nowe pancerze założone tak , jak to powinno być , i nie mam problemu ze stukaniem czy też obtarciami Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6740 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Nie 07 Maj 06, 21:11:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mi stukały i obdarły rame.....obróciłem mostek na "+" i jest gites Smile
ale musze zaniesc do serwisu jakiegos zeby zalozyli nowe i docieli Smile


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
damzac Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7045 (100%)
Postów: 562
Wiek: 40

Myszków DWA KOŁA I PASJA

Post Nie 07 Maj 06, 23:13:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze to malo znaczace i wyda sie banalne wszytskim ale napisze kilka slow co do faktu obdzierania ramy przez linki, ciezko tego uniknac ale najprosztszy sposob to zaklejnie miejsc gdzie przy skrecaniu kierownica linki oceraja sie o rame bo i tak jest to praktycznie niedowyeliminowania nawet przy najlepszej robocie, to ów miejsca poprostu najtaniej wyjdzie zakleic przezroczysta tasma nieobetrze ramy, albo kupic jakies naklejki tyle ze to juz od 10zł w zwyz tzra zainwestowac, i najlepiej robic takie zabiego przy nowym rowerze odrazu jak wyjedziesz z salonu, bo pozniej na nic sie to zda jak sa obtarcia




http://zabiegani.czest.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pon 08 Maj 06, 0:09:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

rozwiązaniem problemu to jest montaż izolacji elektrycznej w odpowiednich miejscach lub zwykłej taśmy przeźroczystej jak ja mam, a pancerze muszą mieć odpowiednią długość żeby nawet po maxymalnym skręcie kiery nie napinały się i swoją długością nie pocierały o główkę ramy



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Mushu123 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6561 (93%)
Postów: 308
Wiek: 38

Czestochowa - Wyczerpy

Post Pon 08 Maj 06, 21:19:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja skołowałem sobie opaski zaciskowe plastikowe i pancerze tam gdzie obijały sie o rame mam właśnie spiete takimi opaskami. Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
cysiek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6612 (94%)
Postów: 76
Wiek: 35

Last Grosz

Post Pon 08 Maj 06, 21:23:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja zwykla izolacja czarna ze sie nie odroznia od ramy i gites zero obdarc co do halasu jak skacze duzo to stuka ale czy to wazne? ma dzialac a halas maly moze byc to tylko drobnostka Shocked


Born 2 Ride - Ride 2 Die www.halas.xt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6630 (94%)
Postów: 490


Post Wto 09 Maj 06, 17:25:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

1) dobre założenie
2) jak się nie da inaczej to niech stukają, wkońcu rower lepiej wygląda używany!!!!!!!!!!!!!!! Laughing Twisted Evil :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Wto 09 Maj 06, 20:54:58     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja mialem patent z tasma ale po jakims czasie h..... wyglada mam zalozone dobrze pancerze i nie potrzeba linek zwiazywac zaklejac tama czy inne po prostu musi byc dobrze zalozona linka. szkoda ze o tym dowiedzialem sie ppo fakcie dy mi poobdzieralu rame SadSad


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy