wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Nasze dzienne przebiegi ale i nie tylko... Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 64, 65, 66  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6792 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Sro 03 Maj 06, 16:34:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj traska do Poraja przez Olsztyn i troche inna niż ostatnio... Smile
Dystans: 61 km.
Średnia: 19,1 km/h ( nie komentujcie Razz Wink )
Ogólnie większość laskami i drogi polne Wink

Notatka dodana przez szczepana:
nie mam zamiaru ......... Wink


.................... w tym temacie nie komentujemy Wink



http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
belmotybe Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6610 (93%)
Postów: 71
Wiek: 42

Grosz - Ostatni:)

Post Sro 03 Maj 06, 19:47:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja dzisiaj lajcik... mialem ogon w postaci brata, jego narzeczonej, jej siostry i matki narzeczonej:)

dist: 37,44
time: 2:09:16
V sr: 17,58

grosz - guardian - kusieta - odrzykon - skrajnica i spowrotem...

ze wlekli sie niemilosiernie, to ja sobie smigalem w te i wewte...Smile

aha, ten rok to juz 530km:)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen    
Reklama
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6891 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Sro 03 Maj 06, 22:42:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Około 20-tej wróciłem z dwudniowej wycieczki do Przedborskiego Parku Krajobrazowego (PPK). Trasa:
Poczesna - Częstochowa Raków, potem pociągiem do Koniecpola, a stamtąd już tylko rowerek i sakwy. I tak:
Koniecpol - Załęże - Oblasy - Gościęcin - Maluszyn - Ciężkowiczki - Wola Życińska - Krzętów - Dobromierz - Jeżowiec - Góry Mokre - Wojciechów - Piskorzeniec - Wojciechów - Przedbórz - Kodrąb - Wola Malowana - Kobiele Wielkie - Żytno - Cielętniki - Raczkowice - Dąbrowa Zielona - Przyrów - Juljanka - Śmiertny Dąb - Janów - Złoty Potok - Krasawa - Zrębice - Sokole Góry - Poczesna
dst - 208,39km
czas jazdy - 9,58,47
maxkmh - 40,0

A w międzyczasie mnóstwo zwiedzania ciekawych miejsc, nie tylko w PPK ale również np. rezerwat "Kobiele Wielkie", ze wspaniałymi pomnikowymi jodłami. Polecam!!!!!


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7039 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Czw 04 Maj 06, 0:57:49     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dzisiaj rowniez jazda po czestochowie -- 40km.. sr. 18 km/h

skromnie bo zdrowie nie pozwala na wiecej :/ .. narazie Twisted Evil


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 04 Maj 06, 7:14:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cz-wa - Ogrodzieniec 60% teren 40% asfalt:
dystans: 134 km
Srednia: 20,5 km/h


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6912 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Czw 04 Maj 06, 9:38:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj zarówno teren jak i po mieście
Trpdst: 84.15 km
Ridetm: 4:16 h
Maxspd: 44.5 km/h
chyba niestety za dużo jak na początek bo znowu nadwyrężyłem kolano :/ całe szczęście nie za mocno


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
krysiekk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6598 (93%)
Postów: 101
Wiek: 32

Częstochowa Raków

Post Czw 04 Maj 06, 15:23:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja wczoraj kolejny raz pobiłem swój rekord.

3 maja 2006r. 14:00 - 19:30
Trasa: DK 1 - Drogowców - Aniołów - Warszawska - Rędzinska - Rędziny - Rudniki - Kościelec - Mykanów - Łochynia - Borowno - Zdrowa - KŁOMNICE - Witkowice - Chorzenice - Michałów Rudnicki - Rudniki - Rędziny - Rędzińska - Warszawska - Wyczerpy - Warszawska - Jana Pawła II - DK 1.

Dystans: 89 km
czas: 4,25 h
max: 45 km/h
śr: 20 km/h
łączny dystans 2006: około 750 km.

Mam nadzieje że w tym sezonie wyjeżdże 4000 km...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7041 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 05 Maj 06, 19:27:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj z Arkiem wspólny wypadzik, traska mniej więcej taka, w sporym uproszczeniu, Arek jak będzie to pewnie zapoda dokładniejszy opis:


Okrąglak --> Raków --> Skrajnica --> Olsztyn --> Sokole Góry --> Zrębice --> Złoty Potok --> Niegowa --> Mirów --> Niegowa --> Złoty Potok --> Siedlec --> Zrębice --> Sokole Góry --> Olsztyn --> Raków

Dyst: 102,49
Max: 60,6
Avs: 20,8
Time: 4:55:15

Sporo kilometrów terenie bo do mirowa to 80 % było w terenie, spowrtotem dużo mniej,
niestety musiałem dorkręcić po mieście bo mi 10 km brakowało do setki Very Happy
ale warto bo pierwsza seteczka w tym sezonie Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7001 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sob 06 Maj 06, 11:21:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No szczepan jestem od Ciebie zdecydowanie lepszy, bo przejechałem 102,6 km xD Traska tak jak napisał szczepan. A co do dokładniejszego opisu: w sokolich zielony, i czarny pieszy oraz czarny rowerowy, od Zrębic do Złotego czerwony pieszy, ze Złotego do Niegowej czerwony pieszy przez Ostrężnik i Trzebniów. Fajnie było. A co do Twoich kompleksów szczepan, że jesteś za słaby żeby jeździć z niektórymi ludźmi z tego forum, to spójrz na średnią - nie powinieneś ich mieć Very Happy


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6792 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Sob 06 Maj 06, 19:56:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj następująca traska :
- Mirów, Mstów, Małusy, Turów, Kusięta, Góry Towarne, Olsztyn, Skrajnica, od Stacji benzynowej lasami, Guardian, META Wink

Dystans: 63,142 km.
Średnia: 19,8 km/h
Prędkość Max: 59,8
Czas jazdy: 3:11:16 Smile Troche dłuuugo, ale dosyć dużo podjazdów na których "gubi" się czas... Smile

Wmiare fajna traska... Smile


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Jacek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6891 (97%)
Postów: 499

Poczesna

Post Sob 06 Maj 06, 20:53:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pobudka o 5-tej a o 6-tej już na rowerku. Trasa:
Poczesna- Częstochowa Raków - Lusławice - Czepurka - Skowronów - Pabianice - Siedlec Janowski - Krasawa - Zrębice - Rędziny - Bukowno - Celiny - Turów - Przymiłowice - Kielniki - Olsztyn - Poczesna
dst - 68,96
czas jazdy - 4,09,14
maxkmh - 45,6


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6950 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Sob 06 Maj 06, 22:04:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A ja dzisiaj niby tylko na majówke pojechałem, a zrobiłem 38km. Z rakówa na promenade, później do 3 aleji, znowu na majówke, a nastepnie do domu na raków. Troche jeszcze po promenadzie pojeździłem i tak minął cały dzień. Smile


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin_Rakow Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6594 (93%)
Postów: 34
Wiek: 33

Cz-wa - Stary Raków

Post Nie 07 Maj 06, 15:48:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ludzie... Wy chyba wszyscy macie kolarzowki.... jak mozna jechac 60 km ... no chyba ze sie ma z 27 przerzutek Very Happy osobiscie mam 18 Razz no a rower nie jest zbyt dobry... dziennie robie kolo 15 Smile noi zdarzaja sie dni ze nie moge wyjsc to wtedy 0 :/ ja sie boje jak mozna zrobic ponad 100 km jednego dnia:d chociaz Very Happy ....

Notatka dodana przez Speedy:
Zamiast 60km/h miałeś na myśli chyba kilometry (odległość, a nie szybkość). Zrobić 60km to nie problem, ale jeśli nie ma się kondycji to później się cierpi.



Sorry za byki Smile ==>>Pozdro @ll<<==
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7041 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 07 Maj 06, 17:05:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Speedy Exclamation mnie się udało (dzięki Arkowi - zaprowadził na super traskę) "wykręcić" 6 dych na godzinę, ale wykręćić to dużo powiedziane Very Happy


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7105 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Nie 07 Maj 06, 19:13:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no i mnie niedziela równie milutko minęła:

Bilans:

dst: 90km
avs: 20,85km/h
maxs 49,5 km/h
t: 4h 35min
trudnosc 60%asfalty reszta teren
1 wywrotka na zakręcie niedaleko mirowa tego naszego (poniosło mnie w zakręt 90 stopni zachciało mi sie wjezdzac 40km/h - a jak wiadomo w takich wypadkach niemozliwe jest utrzymanie sie jezeli jest jeszcze piaseczek no i posunąłem pieknie rower w swoja ja w swoją strone łokieć zdarty przepięknie boli jak diabli no i noga ale mniej cos ostatnio pechowy jestem nataszka wiesz o czym mówie:)
1 przebita przednia detka z powodu w/w
ale człowiek jest porąbany chwile jeszcze leżałem na asfalcie i sie smiałem z siebie SmileSmile - normalnie czym starszy tym głupszy

sorry za OT


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
belmotybe Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6610 (93%)
Postów: 71
Wiek: 42

Grosz - Ostatni:)

Post Nie 07 Maj 06, 20:24:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czewa grosz - guardian - okolice kusiat - olsztyn - sokole gory - okolice przymilowic - mstow - czewa aleje - grosz

dist: 49,32
time: 3:03:08
Vsr: 16,47
Vmax: 52,00 asfalt | 44,2 ostry zjazdowy teren

wypadzik lajtowy z ziomalem - troszke mnie noga w kostce naparza, wiec cos malo ostatnio smigam... przy koncu fajnego zjazdu kolo mstowa guma na prodzie przy predkosci 44,2 - chwila goraca, ale zyje:)

25-30% asfalt, reszta dziury: las i szuter:)

Wizar - to ty chciales zatrzymac pociag na przejezdzie blokujac ruch lezeniem?Smile

w tym roku: 599km
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu Tlen    
KSW Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7034 (99%)
Postów: 228
Wiek: 47

Panki (30km od Cze-wy)

Post Nie 07 Maj 06, 21:09:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja dziś się skusiłem na wycieczkę jaką zaproponowała Nataszka w temacie "Szukasz towarzystwa na wypad?" [okolice Mstowa].
Wyszło mi tylko ok 62 km bo musiałem z kolegą wcześniej odbić od grupy.

Trasa bardzo ciekawa naszpikowana licznymi podjazdami i zjazdami co widać na poniższym profilu:


duży rozmiar
http://www.ksw-funcard.civ.pl/UMP_Panki/image/rower/wycieczki/2006_05_07/profil_3_2006_05_07.jpg

A oto ślad trasy:


duży rozmiar
http://www.ksw-funcard.civ.pl/UMP_Panki/image/rower/wycieczki/2006_05_07/slad_sat_2_2006_05_07.jpg

i to samo na tle mapy:


duży rozmiar
http://www.ksw-funcard.civ.pl/UMP_Panki/image/rower/wycieczki/2006_05_07/slad_mapa_1_2006_05_07.jpg

a tu:
http://www.ksw-funcard.civ.pl/UMP_Panki/image/rower/wycieczki/2006_05_07/test_2006_05_07_activelog_cze-wa_Mstow_VISTA.zip
jest plik bezpośrednio ze śladem z gps-a - można sie nim pobawić np. na stronie: http://www.gpsvisualizer.com/ i uzyskać wyniki jak wyżej (sat).


Ostatnio zmieniony przez KSW dnia Nie 07 Maj 06, 21:40:48, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6792 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Nie 07 Maj 06, 21:19:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj samotna traska w pojedynke Wink
Do Olsztyna i spowrotem... :]
Do Olsztyna jechałem przez Kusięta asfalcikiem, spowrotem przez Skrajnice ( troche jeszcze pośmigałem po skałkach Smile )

Dystans: 51 km.
Średnia prędkość: 22,5 km/h

Ogólnie szybki wypadzik (drugi dzionek na SPD i jest rewelka Wink ), po drodze spotkałem KSW jak wracał z krainy Fantazji Wink Razz
Pozdrawiam !


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 08 Maj 06, 8:39:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj marne 40 km ale za to jakże dla mnie ekscytujące bo pierwszy raz z żonką (razem tylko 15). Okolice: Konstantynów, Sygontka i inne okoliczne wioski, bez mapy i szlaków na tzw azymut. Dukty leśne mocno piaszczyste. Teren raczej mało znany i malo jeżdżony przez bikerów (nikogo nie spotkałem)
Za tydzień biorę mapę i spenetruję ten teren i lepiej opiszę.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7105 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Pon 08 Maj 06, 18:14:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wyjazd o 11:00

Raków -> Kręciwilk -> Olsztyn (główną drogą, żałuję bo wiało niemiłosiernie i jazda to była masakra, ale na czasie mi zalezałbo, bo kumpel w Olsztynie już ponad 30 minut czekał Embarassed ) -> Wjazd i zjazd z zamku -> w kierunku Biskupic -> w las, trochę żółtym, trochę zielonym -> Poraj -> Wokół zbiornika -> Poczesna -> Korwinów -> Częstochowa

Powrót: 16:15

Jechalem bez licznika, wiec szczegółowych danych nie podam. Między 50-60km było zrobione.


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6792 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Pon 08 Maj 06, 21:30:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzisiaj traska na szybko (znowu w samotności Wink, pod koniec trasy spotkałem piotrusiab Very Happy )

Trasa do Olsztyna:
Częstochowa, Guardian, laskiem do stacji benzynowej, asfaltem do Olsztyna, spowrotem przez Kusięta (głowną drogą Smile ), Guardian, Częstochowa ( Miasto )

Dystans: 43 km.
Średnia Prędkość: 21,5 km/h


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6980 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Wto 09 Maj 06, 7:43:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Trasa lajtowa Wink

Trasa -

Raków - Guardian - Kusięta - Olsztyn - Zamek - Kamieniołomy - Kusięta - Guardian

Dystans - jakieś 40 km
Vmax - 49,4 Twisted Evil

Jechałem z kolegą (on na BMX'ie xD ) a w drodze powrotnej spotkałem Kalinkę, Sonię (nie z forum) i Adriana Smile

Pozdrawiam
Piotrek


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6682 (94%)
Postów: 490


Post Wto 09 Maj 06, 17:22:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Potok Złoty przez Zaborze, a powrót przez sokole.
po drodze goniłem deszcz bo jechałem po mokrym, ale mnie nie skropiło (tyle co od opony)
przy guardianie na prostej szerokiej drodze zkolizjowały się 2 bryki i to 50 m przede mną, od razu skręciłem w teren, przy takich kierowcach to naprawdę można czuć się zagrożony na drodze, z tym, że nie wszędzie da się terenem dojechać?! Confused

dystans 80,4 km
czas jazdy 3.35 min

a teraz następne km z giro przed tv Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7012 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 10 Maj 06, 7:15:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wczoraj z wieczora szybka traska Guardian-Kusięta-Olsztyn-Częstochowa
dystans 25 km
średnia 28,5 km


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7001 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 11 Maj 06, 16:49:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dziś traska o długości 101,9 km. Punkt docelowy Myszków. W międzyczasie były Kusięta, Olsztyn, Biskupice, Choroń, Poraj, Żarki Letnisko, Myszków, Żarki, Wysoka Lelowska, Przybynów, Zaborze, Biskupice, Olsztyn, Kusięta i frytki u "Gucia" xD . Średnia 22,7 km/h. Jutro znów się seteczka zapowiada... Twisted Evil


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2, 3 ... 18, 19, 20 ... 64, 65, 66  Następny
Strona 19 z 66

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy