wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ogłoszenia, dyskusje nt. forum

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
"wizytowki" Idź do strony 1, 2  Następny
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Czy warto podjac taka akcje?
Tak
66%
 66%  [ 10 ]
Nie
6%
 6%  [ 1 ]
Nie wiem
0%
 0%  [ 0 ]
Jest juz wystarczajaco duzo forumowiczow
26%
 26%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 15

Autor Wiadomość
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6986 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Sro 03 Maj 06, 11:06:45     "wizytowki" Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pomysl zaczerpniety z forum miłosnikow alfy romeo.

Mozna by zrobic jakies wlepki badz wizytowki z adresem naszego forum i rozdawac rowerzystom (nie do przesady, kazdy kilka sztuk).
Mysle ze takie zaproszenie jest dobrym sposobem na reklame i zainteresowanie forum. Kazdy takie cos moglby sobie wydrukowac we wlasnym zakresie.

Czym wiecej forumowiczow tym lepiej - prawda?Smile

Co o tym sadzicie?


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
cysiek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6612 (94%)
Postów: 76
Wiek: 35

Last Grosz

Post Sro 03 Maj 06, 11:16:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nasz team rowerowy dawno ma kazdy sciaga ze strony drukuje i rozkleje gdzie sie da w komunikacji miejskiej osiedlach szkolach itp i odwiedzin jest duzo


Born 2 Ride - Ride 2 Die www.halas.xt.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6630 (94%)
Postów: 490


Post Sro 03 Maj 06, 11:32:23     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...myślę, że kto chce ten znajdzie!!!
.. mamy wiele przykładów rejestracji i szybkiego braku zainteresowania Forum, a przecież nie o to chodzi!!!
zauważyłem, że poglądy wymienia tu do 40 osób, reszta zawyża statystykę (członków) Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 03 Maj 06, 17:50:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No ale pomysł nie jest głupi, vlepek może nie robić, bo lepiej trafiać do konkretnej grupy użytkowników a nie do wszystkich bo i po co, takie wizytówki można rozdawać na trasie lub na mieście (oczywiście rowerzystom)


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6986 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Sro 03 Maj 06, 19:59:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

pomysł ten sprawdzil sie na forum Alfy Romeo.. sam zostalem "zaproszony" na to forum wyjmujac na tesco wizytowke z wycieraczki przedniej szyby. Smile
jest juz tam sporo uzytkownikow co po czesci jest sprawa tej "reklamy".. trafila TYLKO do odpowiedniej grupy ludzi ..


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sro 03 Maj 06, 20:55:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pomysł mądry - i dla wlepek i dla wizytówek.

Wlepki np. przy parkingach rowerowych, na sygnalizacji (kiedy rowerzysta sie zatrzymuje), a wizytówki dla spotkanych rowerzystów, znajomych, do wystawienia w sklepach rowerowych....

Koszty nie byłyby duże, użytkowników by pewnie sporo doszło. Ale narazie trzeba parę spraw na forum uporządkować.


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
t3d1 (usunięty)







Post Sro 03 Maj 06, 21:16:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Podoba mi sie pomysl i mysle ze takie wizytoweczki mozna spokojnie rozdawac jadac na rowerze innym rowerzysta Smile co do wlepek troche wiekszy koszt bo z tego co pamietam taka kartka kosztuje 1zl i trezba druknac Very Happy ale takiekarteczki czemu nie Smile jesli cos bedzie wiadomo to moge skserowac kilkadzesiat kartek za free Very Happy tak samo plakaty tylko musza byc czarno biale bez szarosci !
Powrót do góry
Galeria użytkownika
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sro 03 Maj 06, 22:14:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

właśnie , bikerx dobrze zauważył..."kto chce ten znajdzie"....a nie można na "masowych" plakatach umieścić adres naszego "foruma"???.....być może coś postaram się wykombinować na którąś masę....ale to raczej odległy plan Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 03 Maj 06, 23:02:22     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Chciałem tak tylko wspomnieć, że szprycha.com i masa.ids.czest.pl podają adres naszego forum jako oficjalne w linku, więc należy się nam na plakatach też kawałek miejsca.



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6630 (94%)
Postów: 490


Post Czw 04 Maj 06, 10:07:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...trzeba się tylko zastanowić o co chodzi, bo jeśli o to, aby forum miało kilkaset tysięcy użytkowników itd. jak np. forum o gupikach, którego link Monte kiedyś zamieścił, to można i w BBC reklamować (tylko po co)??!!! Laughing
szczepan napisał:
bo lepiej trafiać do konkretnej grupy użytkowników a nie do wszystkich bo i po co, takie wizytówki można rozdawać na trasie lub na mieście (oczywiście rowerzystom)

ten pomysł wydaje mi się najtrafniejszy, pare wizytówek żaden ciężar, można wręczyć mijanemu rowerzyście na trasie, który(ra) nam wpadnie w oko Laughing (nie myślę tutaj o babciach na ukrainach)!!! :Dwiemy, wtedy że człowiek przynajmniej jeździ i może będzie miał ochotę równie aktywnie uczestniczyć w życiu forum!!!
moim zdaniem większość uczestników mas nie zna prawdziwego powodu ich organizowania (widać w zimie ilu jest ambitnych, taka akcja wymaga ciągłości, a nie przejażdzki kiedy jest ciepło)!!!....i w związku z tym zainteresowanie forum wśród takich osób może być znikome???! Sad
mamy przykład po młodzieży rejestrującej się po każdej masie (powinni być aktywni i energiczni z racji na wiek, a po krótkim czasie milczą)!!! Neutral
w kosztowne akcje nie ma się co wpuszczać (chyba że ktoś śpi na kasie), ale adres na plakacie nie zaszkodzi (może 1 na 100 trafi się spoko!!) Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
krysiekk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6545 (93%)
Postów: 101
Wiek: 32

Częstochowa Raków

Post Czw 04 Maj 06, 20:45:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

To z tymi wizytówkami to nie głupi pomysł, tylko komu by się chciało je rozdawać, a i tak co drugi rowerzysta wyrzuciłby ją pare metrów dalej, a jakby tak nie daj Boże policja albo straż miejska szła to trzeba by było to jeszcze posprzątać. Może by tak na jakichś słupach albo co, najlepiej przed światłami ponaklejać wizytówki w formacie 1/2 A4, chociaż efekt taki jak rozdawania rowerzystą, tyle że mniej roboty.

bikerx napisał:
mamy przykład po młodzieży rejestrującej się po każdej masie (powinni być aktywni i energiczni z racji na wiek, a po krótkim czasie milczą)!!!


Zgadza się, ja tam na masy nie jeżdże bo mi w piątki nie pasuje, ale jeżdżą moi koledzy, z których tacy bikerzy że więcej jak 30 km nie zrobią, bo albo się zmęczą, albo za daleko. Więc tacy jak oni nie mają czego szukać na tym forum.

Wiec co do tych wizytówek to warto zrobić taką akcje promujące forum, ale zanim sie ją zorganizuje, trzeba się zastanowić nad jej przebiegiem i efektami.

A i jeszcze, kolega Bikerx napisał że:
bikerx napisał:
moim zdaniem większość uczestników mas nie zna prawdziwego powodu ich organizowania (widać w zimie ilu jest ambitnych, taka akcja wymaga ciągłości, a nie przejażdzki kiedy jest ciepło)!!!....

Co prawda to masz racje, ale zauważ że chyba większość uczestników letnich mas traktuje tą organizacje jako impreze rekreacyjną a nie akcje która wymaga ciągłości. Są jednak wyjątki które podtrzymują tą tradycje i bardzo dobrze.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6986 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Czw 04 Maj 06, 23:24:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krysiekk napisał:
To z tymi wizytówkami to nie głupi pomysł, tylko komu by się chciało je rozdawać, a i tak co drugi rowerzysta wyrzuciłby ją pare metrów dalej, a jakby tak nie daj Boże policja albo straż miejska szła to trzeba by było to jeszcze posprzątać.


Mysle ze Ci co beda chcieli wejsc na forum napewno jej nie wyrzuca. Przeciez nikt by nie rozdawal tego dzieciom albo jak juz wspomniano "babcia na ukrainach" .. prawdziwych rowerzystow rozpoznaje sie od razu Razz
poza tym - mysle ze 80% procent ludzi je zatrzyma a 20% zgubi po drodze do domu Razz

krysiekk napisał:

Zgadza się, ja tam na masy nie jeżdże bo mi w piątki nie pasuje, ale jeżdżą moi koledzy, z których tacy bikerzy że więcej jak 30 km nie zrobią, bo albo się zmęczą, albo za daleko. Więc tacy jak oni nie mają czego szukać na tym forum.


i tu sie mylisz:P .. kazdy rowerzysta sie liczy.. nawet taki co sie zmeczy po 30km...


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6630 (94%)
Postów: 490


Post Pią 05 Maj 06, 13:55:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krysiekk napisał:
ale zauważ że chyba większość uczestników letnich mas traktuje tą organizacje jako impreze rekreacyjną a nie akcje która wymaga ciągłości

.na rekreacje to są ciekawsze miejsca,a nie zadymione spalinami centrum, ale co kto woli.......może niektórzy więcej nie przejadą Smile

fr33 napisał:
Są jednak wyjątki które podtrzymują tą tradycje i bardzo dobrze.

.bezwzględnie dobrze Exclamation Exclamation Exclamation
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
t3d1 (usunięty)







Post Pią 05 Maj 06, 14:27:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem



Nudzilo mi sie Smile

A tak wogole to zamiast gadac moze zrobcie jakas ulotke wizytowke czy cos. Moze wtedy cos znajdziemy, jakis pomysl wpadnie komus do glowy i cos nowego wymyslimy Very Happy Bo gadanie ciagle na ten sam temat nic nie da Very Happy
Powrót do góry
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Pią 05 Maj 06, 20:57:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W weekend będę przygotowywał nowe materiały graficzne na stronę, więc zajmę się też banerami i tymi "wizytówkami". Tylko rozumiem, że powinny być czarno-białe?


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6740 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Pią 05 Maj 06, 20:59:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Speedy napisał:
Tylko rozumiem, że powinny być czarno-białe?

myśle, że nie ma sensu drukować kolorowych Smile czerno-białe wystarczą Smile

Notatka dodana przez Speedy:
Chodziłło mi bardziej o kwestie techniczne. Bo drukowanie w kolorze zupełnie odpada. Można by oddać np. do drukarni, ale nakład też musiałby być duży. Pozostaje ksero i czerń+biel.



http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
krysiekk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6545 (93%)
Postów: 101
Wiek: 32

Częstochowa Raków

Post Pią 05 Maj 06, 23:57:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A to moja propozycja:

Co o tym myslicie?
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pią 05 Maj 06, 23:59:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to może by warto bylo zainwestować w przyjaźniejszą domenę Very Happy
bo i365 jakoś się dziwnie kojarzy Wink



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
krysiekk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6545 (93%)
Postów: 101
Wiek: 32

Częstochowa Raków

Post Sob 06 Maj 06, 0:03:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

przecież jest cfr.kom.pl i mi się to dobrze kojarzy.
Jeśli chodzi o darmowe domeny to może np. gog.pl, a jeśli chodzi o płatna to com a lbo samo pl. ale ja się nie dokładam. kom.pl jest ok.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sob 06 Maj 06, 0:21:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

krysiekk napisał:
przecież jest cfr.kom.pl i mi się to dobrze kojarzy.
Jeśli chodzi o darmowe domeny to może np. gog.pl, a jeśli chodzi o płatna to com a lbo samo pl. ale ja się nie dokładam. kom.pl jest ok.


no to gratuluję wchodzenia przez kom.pl Razz
a dokładać się do niczego nie musisz jeśli nie chcesz, nikt Ci tego nie wypomni to twoja dobra wola Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
krysiekk Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6545 (93%)
Postów: 101
Wiek: 32

Częstochowa Raków

Post Sob 06 Maj 06, 0:33:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MonteRochee napisał:
no to gratuluję wchodzenia przez kom.pl

Nie rozumiem Shocked
U mnie przez cfr.kom.pl wchodzi dość dobrze, więc nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.

Co do dokładania, to nie to żebym był chytry, tylko poprostu mam ważniejsze wydatki niż dokładanie się do forum.
A to i365 troche nie pasuje, ale w ostateczności może byc, bo liczy się zawartość, a nie adres...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6928 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Sob 06 Maj 06, 9:27:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
U mnie przez cfr.kom.pl wchodzi dość dobrze, więc nie bardzo rozumiem o co Ci chodzi.


Bo 'normalny' adres to http://cfr.i365.pl Wink Przez kom.pl niektórzy mieli problemy z logowaniem etc.

Pozdrawiam
Piotrek


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sob 06 Maj 06, 10:40:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Kończcie offtopic! Zerknijcie do FAQ, tam napisane jaki jest adres forum:
* bezpośredni: http://cfr.i365.pl
* domeny: http://cfr.kom.pl i http://cfr.int.pl (ew. z www: www.cfr.kom.pl i www.cfr.int.pl)
* z każdego adresu działa niemal identycznie, ale jak się już na któryś zdecydujecie to używajcie jednego.

Domena .com - wszystkie 3 literowe są już zaklepane, a dłuższa mi się nie widzi.
Domena .pl - droższa od .com, ale pomyśli się za jakiś czas...



Co do wizytówki: trochę nieodpowiedni format. Wizytówka standardowo ma format 90x50mm. Propozycja ciekawa, ale wolałbym, żeby stylistyka wizytówek, wlepek, banerów, naklejek była identyczna lub podobna ze stylistyką forum, a czcionka czytelniejsza. Muszę materiały graficzne przygotować. ( patrz Arrow Potrzebna pomoc - grafika )


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
t3d1 (usunięty)







Post Sob 06 Maj 06, 12:34:48     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Speedy powiedz co chcesz na tej wizytowce widzec ja powiem znajomemy bawi sie grafia zeby cos wykombinowal Smile

Oczywiscie ze czarno - biale Smile jak juz wiele razy pisalem (nikt mnie nie slucha) moge kilkadziesiat/set odbitek zrobic Smile A4 bez probolemu Very Happy
Powrót do góry
Galeria użytkownika
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Nie 14 Maj 06, 17:23:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Moja propozycja:



Czekam na uwagi, co zmienić. Osoby, które będą chciały wydrukować, niech poczekają na wersję "w wysokiej rozdzielczości".


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ogłoszenia, dyskusje nt. forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony 1, 2  Następny
Strona 1 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy