wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Wyzwanie dla twardzieli
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6991 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 07 Wrz 05, 7:22:22     Wyzwanie dla twardzieli Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Co wy na taki maraton, może ktoś chce jechac w przyszłym sezonie? Ja się zastanawiam.
http://www.transcarpatia.org/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7081 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 07 Wrz 05, 19:34:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

czytałem kiedyś o tym, niesamowite to jest Smile



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Reklama
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6661 (94%)
Postów: 490


Post Sro 22 Mar 06, 20:01:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

outsider napisał:
Ja się zastanawiam.

Shocked ja się zastanawiałem nad inną rzeczą: czy normalnie jeźdząc można to przejechać? czy raczej trzeba trochę specjalistycznego treningu?

czytałem relację z tego "wyścigu" - super sprawa, trzeba się wykazać niezłą siłą charakteru, fajnie że w tym kraju są ludzie potrafiący coś takiego zorganizować!
Very Happy
Pomysł zaczerpnięty jest z najbardziej kultowego wyścigu przygodowego na świecie "TransAlp Challenge" - podobna formuła, ponad 22000 m przewyższeń i około 700 km tras, zawodowcy wspólnie z amatorami. :>

Wyścigi takie organizowane są na wszystkich kontynentach oprócz arktyki. W Afryce jedzie się z północy na południe kontynentu, przerwy gdzie kto chce (długie wakacje trzeba by mieć)! Sad

....................Może kiedyś Forum doczeka się reprezentacji na Trans Carpatii!?! :> Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wojtek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6880 (97%)
Postów: 136


Post Sro 22 Mar 06, 20:24:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nom cape epic i trans alp to najtrudniejsze wyscigi wieloetapowe bo takto jest jeszcze 3-dniowka wzdloz kostaryki bodajrze tez mordercze traski Smile

a co do trans carpati to mysle ze az tak trudno nie jest (bez przesady) chodz sprzet i kondyche trza mic nierpzecietna. Z tego co czytalem jada tam 2 rodzaje ludzi Smile jedni dla wyniku (np Mirek Bieniasz z teamu Orbei a do niedawna Kelly'sa Very Happy zwyciezca kilku edycji maratonow bikeBoard albo ludzie chcacy sie dobrze bawic i poznawac nowe hardcorowe traski (np ludzie z bikeBoardu, ktorzy pojechali tam na specu big hicie i konie calderze Very Happy) tak wiec jezeli chodzi o samo przejechanie jaknajbardziej do zrobienia trza tylko chciec (i sie przygotowac nie twierdze ze nie Very Happy) pozdrawiam


lubisz dziwnych ludzi ?? to klauna se namaluj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6661 (94%)
Postów: 490


Post Czw 23 Mar 06, 10:06:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a to nie wyścig, ale też nie dla mięczaków
http://www.bikeworld.pl/?ppg=komentarze&id=1419&dzial=2

swoją drogą przypomniało mi sie że i w Polsce organizuje się np. 350km wyścig dookoła zalewu szczecińskiego, a dla spragnionych przeżyć 2 okrążenia!? Very Happy Surprised
mogło by być ciekawe :>
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6991 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Czw 23 Mar 06, 10:39:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę że największym problemem w tym maratonie może być wyrobienie się w czasie, dlatego trzeba mieć niezłą kondycję żeby można bylo co nieco nadrobić gdy się zgubisz.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6681 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Czw 23 Mar 06, 13:57:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

super impreza i przejechać coś takiego to by było naprawde niezłe osiągnięcie, z tym że cene też jest niezła w pakiecie ekonomicznym to 699, więc propozycja dla żonatych - żona na gorącą plaże (cena podobna), a samemu w Karpaty


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6661 (94%)
Postów: 490


Post Sro 05 Kwi 06, 10:30:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

za co tyle kasy!! Shocked na wyścigu takie potrzeby? czyste zdzierstwo!
czytałem relacje kolesi, którzy przejechali dookoła Bałtyk począwszy od Norwegii i dalej na prawo... do domciu spowrotem i wyszło im na 3 tygodnie po 800 zł na łeba łącznie z promem! Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6991 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 05 Kwi 06, 11:08:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Niby tak ale goście targali wszystko z sobą, a tu musisz mieć obsługę bo na maratonie w górach nie będziesz jeżdźił w sakwach. No i pewnie że firma musi zarobić, przecież nie robia tego harytatywnie. Rolling Eyes


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6661 (94%)
Postów: 490


Post Sro 05 Kwi 06, 12:16:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No tak, racja, ale i tak trochę drogo?! Można przecież na metach etapów zorganizować miasteczko namiotowe i kuchnie polową. Chodzi o to żeby przejechać i się dobrze bawić, a nie o jakieś luksusy. Zainteresowanie mają i z kasą przesadzają. Gdyby było taniej więcej osób by się skusiło Very Happy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy