wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Bikeboard czy Katalog rowerowy :?:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  

Który katalog kupił (a) byś ?
Katalog Rowerowy
20%
 20%  [ 1 ]
Katalog Rowerowy BikeBoard
80%
 80%  [ 4 ]
Wszystkich Głosów : 5

Autor Wiadomość
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6990 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 01 Lut 06, 16:04:47     Bikeboard czy Katalog rowerowy :?: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pytanie do Was Exclamation zaopatrujecie się w katalogi z częściami i rowerami na dany rok Question
W zeszłym roku kupiłem Katalog BikeBoard'a i zastanawiam się, który wybrać w tym roku, ma ktośmoże porównani co do treści zawartych w obu wydawnictwach, najlepiej jeśli ktośma albo miał możliwość dostępu do obu katalogów na jeden rok.
Ceny z reguły są jednakowe, ale teraz tj. do końca lutego w Magazynie Rowerowym jest promocja, katalog kosztuje 20 zł 9 czyli 5 zeta taniej) i do tego przesyłka jest free Exclamation Tylko zastanawiam się czy warto zaoszczędzić, czy lepiej kupić ten drugi, nie mam porównania ale na rok 2005 bikeboard jest chyba spoko.


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6631 (94%)
Postów: 490


Post Sro 01 Lut 06, 16:50:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuję katalog "Bike Action Rowery". Kupiłem go w tamtym sezonie za 25 zeta i stwierdziłem, że jest spoko. Niezła oferta i ilość firm chociaż w żadnym nie ma wszystkiego. Ponadto jest dość przejrzysty. W tym roku kupię chyba taki sam. Jeśli chodzi o katalog "Magazynu Rowerowego" to miałem go dwa sezony do tyłu i myślę że zostaje w tyle za tym pierwszym. Płyta praktycznie powiela informacje papierowe. Jest kilka zdjęć więcej. We wszystkich katalogach występują błędy, prezentowany towar nie odpowiada opisowi. To tyle jeśli chodzi o moje doświadczenia z katalogami. Myślę, że najlepiej byłoby osobiście obejrzeć wszystkie i wybrać ten, który najlepiej trafia do odbiorcy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6990 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 01 Lut 06, 18:25:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie najbardzie nie podoba się to (ale to we wszystkich katalogach), że najczęsciej nie ma sprzętu z niższej półki, chociaż w bikeboardzie shimano prezentuje szprzęt z każdej ze swoich grup, jednak nie wszystkie marki tak mają, szczególnie jeśli chodzi częsci typu kierownice, mostki czy sztyce

I tak ostatnio jest chyba lepiej niż niż kilka lat temu, no i z tego co wiem to chyba magazyn rowerowy ma najuboższą ofertę tego tańszego sprzętu


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7052 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 01 Lut 06, 22:03:11     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Szczepan powiem Ci tak, w każdym katalogu jest co innego (poniekąd), w jednym znajdziesz to czego nie znajdziesz w drugim, przekonalem sie na przykładzie podanych przez Ciebie katalogach, ale tych z 2005 roku.
Mam katalog Bikeboardu i wg. mnie jest najlepszy, zaś ten co podał bikerx, mi nie pasuje jakoś.
Zamów sobie przez internet już teraz Bikeboardu katalog to Ci przyślą za darmo przed premierą.

Jeśli ktoś chce moge opchnąć Bikeboarda z 2005 Very Happy

p.s. dziś listonosz przyniósł mi katalog Gianta 2006 Mr. Green



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6990 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 13 Lut 06, 22:54:05     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ostatnio wpadł mi w ręce katalog Magazynu rowerowego na rok 2005 więc mam porównanie co oferują oba wydawnictwa na ten sam rok, Powiem szczerze, że Katalog Rowerowy chowa się przy bikeboardzie, dużo mniej sptrzętu, do tego wiele niepełnych informacji, no i to co przynajmniej dla mnie jest bardzo ważne - w Katalogu Rowerowym nie ma wcale tańszego sprzętu, najniższa grupa shimano to Deore, a niestety nie każdego stać na osprzęt z wyskokich grup, pod tym względem bikeboard dużo lepiej traktuje swoich czytelników, w katalogu jest sporo sprzętu z niższych grup, na przykładzie Shimano jest np Tourney, a z niektórych kompnentów nawet Altus i Acera.
W takim wypadku już nie mam większego dylematu, w który katalog się zaopatrzyć Cool


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7052 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pon 13 Lut 06, 23:03:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:
Powiem szczerze, że Katalog Rowerowy chowa się przy bikeboardzie, dużo mniej sptrzętu, do tego wiele niepełnych informacji,...
W takim wypadku już nie mam większego dylematu, w który katalog się zaopatrzyć Cool


...a nie mówiłem Very Happy Razz Wink



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6990 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 22 Mar 06, 14:25:12     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i kolejne doświadczenie z katalogiem, tym razem BikeAction, według mnie do bani, średnio - przejżysty, sprzętu jak u konkurencji, ale co jest najgorsze to brak cen przy bardzo wielu produktach, nie kojaże jak ma się sytuacja z Rock Shox'em ale brak cene przy wszystkich produktach dystrybuowanych przez Harfę Harryson'a, lipa jak nie wiem ani SRAM ,ani Mavic ani Avid, nigdzie nie dowiecie się ile co kosztuje, a to chyba jest główna rola katalogów, aby orientowaćsię w cenach


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6950 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Sro 22 Mar 06, 14:32:33     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie pocieszę Cię... To nie tylko Bike Action. Tegoroczne katalogi zarówno Magazynu Rowerowego czy Bike Board`a są tak samo dziurawe jeśli chodzi o ceny produktów podanych przez Ciebie firm. Ja jeszcze dorzucę BBB. Widocznie w chwili składania katalogów do druku wydawcy nie mieli informacji o cenach od dystrybutorów tego sprzętu... Dbanie o klienta w Polsce...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6990 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sro 22 Mar 06, 14:40:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to niezła kicha, mnie w tym roku bardzo zależy na cenach szczególnie, Sram'a a tu widzę, że kicha będzie :/ Neutral lipa


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7052 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 22 Mar 06, 23:33:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

właśnie przyczailem wszystkie katalogi i jedna wielka KAPA Exclamation
dobrze, że nie zamówiłem przed premierą z neta bo bym się pogniewał szczególnie na bB, praktycznie cen nie ma i już mniejsza o to, że waga części niektórych jest nierealna Rolling Eyes



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sro 22 Mar 06, 23:44:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...kaszankę odstawiają nam wydawcy katalogów..- ja poprzestałem na roczniku 2004....szkoda zachodu , a jak chcę coś znaleźć to przeważnie korzystam z internetu... Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy