wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ścieżki rowerowe w Częstochowie

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Ścieżka na Jana Pawła
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Nie 05 Mar 06, 13:42:23     Ścieżka na Jana Pawła Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No więc jadąc sobie dziś do Tesco zobaczyłem prawie bardzo miłe zjawisko a mianowicie odśnieżona ścieżka rowerowa Exclamation od Warszawskiej w stronę trasy wszystko było by dobrze gdyby nie fakt, że droga dla pieszych zawalona śniegiem Evil or Very Mad a co za tym idzie wszyscy piesi łażą po naszej ścieżce i w tym wypadku im się nie dziwie Confused ale niestety oznacza to że pieszych się nie pozbędziemy z stamtąd do kwietnia bo śnieg z ścieżki odgarniamy jest na kostkę dla pieszych czyli będzie się dłużej topił Sad teraz się zastanawiam jaki cel miał w tym MZDiM w Częstochowie Question czy chodziło im o pokazanie że dbają o ścieżki Question jeżeli tak to prawie im wyszło ale na pewno był by lepszy efekt gdyby odśnieżyli jeszcze spacerniak dla pieszych. Napiszcie co o tym sądzicie bo mnie już ręce opadają Evil or Very Mad
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Nie 05 Mar 06, 13:49:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz co o tym myślę... Mam wrażenie, że odśnieżenie tej ścieżki było przypadkowe. Panowie robotnicy dostali przykaz odśnieżenia chodnika, ale pewnie nie skumali, że tam jest też ścieżka. Pewnie ją odśnieżyli myśląc, że to chodnik. Bo wątpię by Zarząd był aż tak wspaniałomyślny, coby nam ścieżkę odśnieżyć a zapomnieć o chodniku. Pewnie im się kolory porypały Very Happy


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Nie 05 Mar 06, 15:29:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też tak uważam, mieli odśnieżyć to odśnieżyli. Pewnie nawet nie zwrócili uwagi na kolor, tak samo jak to robią spacerowicze (zielone i czerwone to to samo... chodnik!).


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Nie 05 Mar 06, 20:13:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
zielone i czerwone to to samo... chodnik!


Ważne, że brukowane Twisted Evil Laughing Very Happy I da się stąpać po ziemi Laughing


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pon 06 Mar 06, 23:52:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli jest mowa o pobliżu stacji benzynowych to wiadomo o co chodzi i jak to wygląda tam ta ścieżka rowerowa, poprostu ludzie nie chodzą swoim odcnikiem po kostce czerwonej bo im nie wygodnie i tyle na temat <sciana>, a chopoki odsnieżyli bo myśleli ze to chodnik...



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6876 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Czw 16 Mar 06, 0:30:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...CHŁOPAKI , WY SIĘ ŚNIEGIEM NIE PRZEJMUJCIE....ŚCIEŻKA NA AL. POKOJU PO ROZTOPACH ZAMIENI SIĘ W JEDNO WIELKIE PSIE G...!!!! ponieważ przez całą zimę aż do chwili obecnej odbywa się tam "wypas' domowych pupilków....aż słów mi brakuje.....


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6987 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Nie 19 Mar 06, 12:29:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no niestety - wiosna to taki czas kiedy widac wszystkiepsie kupy zrobione przez cala zime :> .. snieg to taka jak by lodowka i kupa jest na wiosne jak nowa Very Happy..

pozabijal bym wlascicieli tych kundli co robia na sciezke na alejce !!!!..


Jurajski Klub Alfa Romeo
www.jkar.org
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6960 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 20 Mar 06, 7:59:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na pocieszenie jest fakt, że te kupy leżą sobie również bardzo ładnie na chodnikach a więc jest szansa że własciciel kuporoba też sobie wdepnie.
Swoją drogą to jednak powinni coś zrobić z właścicielami tych obesrańców. (Zaraz przypomina mi się motyw z Dnia Świra Laughing Laughing )


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6631 (94%)
Postów: 490


Post Pon 20 Mar 06, 10:49:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Śmierdzaca sprawa. Też tą drogą jeżdzę do pracy tyle, że w tym roku na rowerku jeszcze nie jechałem, ale widzę że niezłe slalomy się szykuja. Laughing
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Pon 20 Mar 06, 20:05:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Eh, szkoda gadać... ja mam problem z przejściem po chodniku koło bloku tak żeby w "coś" nie wdepnąć, a co dopiero na rowerze


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6631 (94%)
Postów: 490


Post Pią 24 Mar 06, 20:28:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na ścieżkach był śnieg, psie g......, a teraz tony piachu. Po krótkiej przejażdzce wymiotłem szufelkę piachu z opon Sad
na prawdę
Andrzej napisał:
Eh, szkoda gadać...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
dukenstein Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6696 (95%)
Postów: 45
Wiek: 38

Częstochowa-Lisiniec

Post Pon 08 Maj 06, 23:01:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ciekawe kiedy uprzątną ten piach ... bo dalej jest wiele miejsc w naszym mieście gdzie na ścieżkach/chodnikach leżą centymetrowe warstwy piachu albo usypane piramidki (te jeszcze oblecą) Wink

Jak sobie przypomnę te psie kleksy na ścieżce rowerowej przy okulickiego to mnie mierzi ... dobrze, że myjnia na rogu to się w ramach znajomości sprzęt płukało Razz


g=9,81 m/s^2 ... bullshit!

http://czestochowaforum.pl
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ścieżki rowerowe w Częstochowie Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy