wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Wystawa Rowery 2006
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7019 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Czw 16 Lut 06, 0:37:08     Wystawa Rowery 2006 Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

w dniach 1 -2 kwietnia 2006 w Warszawskim Centrum Expo XXI odbędzie się Wystawa (targi) Rowery 2006, szkoda, że Warszawa, bo miały być w Katowicach, ale niestety ...

W związku z tym mam pytanie, czy jest ktoś chętny na taki wyjazd, bo wydaje mi się, że jest to naprawdę fajna imprezka dla roweromaniaków, może przy okazji uda sięcościekawego skręcić, bo na tego typu impreazach często firmy mają wiele ciekawych rzeczy do rozdania ...


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6770 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Czw 16 Lut 06, 18:53:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jedynym rozwiązaniem chyba jest pociąg lub PKS Smile

ja chętnie bym się wybrał, może zabiore się z kimś z rodzinki Wink


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6919 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pią 17 Lut 06, 16:24:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja też bym sie wybrał, może uda mi sie załatwić transport jak zrobimy ściepe na wache
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6680 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Pon 20 Lut 06, 11:06:55     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam nadzieje, że będzie troche lepsza impreza od tej na której byłem w Katowicach dwa lata temu (w zawalonej obecnie hali), a wracając do tamtych targów to mocno się rozczarowałem, liczyłem, że bedzie na co popatrzeć na sprzęt z górnej półki, jakieś nowości itp.. no i zdziwiłem się bardzo z firm rowerowych była tylko oreba ale głownie z szosówkami dla ccc polsat (był chyba jeden góral) i w sumie tylko to stoisko było warte uwagi, a i jeszcze rowerki dema (jakoś mnie nie przekonuje ta firma nie wiem dla czego). Było jeszcze parę stoisk przedstawicieli firm na Polskę typu 7anna ale raczej nic ciekawego nie mieli do pokazania wiekszosc w katalogach Smile, a z poszczególnego sprzętu można było obejrzeć amory Zooma i przerzutki srama o kosmicznej wręcz grupie 3.0 Very Happy. Były jeszcze pokazy trialu no i to tyle, dobrze że te targi to nie był mój główny powód wyjazdu do katowic bo bym się troche zdenerwował....... ale może teraz będzie lepiej


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6979 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Pon 20 Lut 06, 11:51:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zgadza się... też jeździłem co roku na targi do Katowic, ale ostatni raz byłem 3 lata temu. Już wtedy nie było co oglądać. To juz nie było to co na pierwszych takich katowickich targach. Firmy zajmowały aż 3 pawilony a były takie rowerowe potęgi jak: Scott, Merida, Wheeler, Giant, Marin, Author, Rock Machine, Gary Fisher, Cannondale, Specialized itp. Naprawdę było co oglądać - Scott i Giant prezentowały sprzęt w gigantycznych, firmowych tirach z ogromnymi telebimami na których wyświetlane były filmy o tematyce rowerowej... to były czasy... rowerowy boom...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7019 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pon 20 Lut 06, 20:30:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No powiem szczerze, że w takiej sytuacji to ja też nie wiem czy jest sens wydawać tyle kasy na bilet (bilet na pociąg pośpieszny ok 38 zł - nie uwzględniając żadnych zniżek), bo za cenę takiego wyjazdu można kupić coś konkretnego do bike'a. Jeśli miałbym jechać i nic ciekawego nie zobaczyć to mocno bym się zdenerwował, bo to tylko szkoda pieniędzy :/


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6680 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Wto 21 Lut 06, 9:05:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wiesz ja pisałem jak było 2 lata temu, całkiem mozliwe, że teraz będzie zupełnie inaczej bo Warszafka to Warszafka i tam jest troche inna specyfika i większe chęci pokazania czegokolwiek ale z drugiej strony jeśli impreza jest tylko przeniesiona ze względu na katastrofę hali to raczej nie spodziewałbym sie czegoś wielkiego, powinna być gdzieś na necie lista wystawców, najlepiej zdobyć cos takiego i później decydować

szczepan napisał:
bilet na pociąg pośpieszny ok 38 zł

+ jeszcze wstęp na imprezę Smile


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6919 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Wto 07 Mar 06, 19:32:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

dla uzupełnienia tematu http://www.rowery2006.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
blabla Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6680 (94%)
Postów: 686

cz-wa błeszno/grosz

Post Sro 08 Mar 06, 9:22:00     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no to z tego co wynika ze stronki www to jednak chyba warto sie przejechać, o ile te wszystkie firmy sie stawią to zapowiada się naprawdę ciekawa impreza Smile , szkoda tylko, że do warszawki jest jednak spory kawałek drogi


........blaaaaaaaaaaaaaaaa.......
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6919 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sro 08 Mar 06, 18:20:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

oni już chyba zapłacili za to więc sie stawią bo jak ktoś płaci kilka tysięcy to zazwyczaj sie wystawia Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
bikerx Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6661 (94%)
Postów: 490


Post Nie 19 Mar 06, 12:22:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

..to też z targów rowerowych!!!!!!!!!! Very Happy
http://www.bikefoto.pl/nowe_show_img.php?id=963
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Imprezy Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy