wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Pomoc dla Środowiskowego Ogniska Wychowawczego
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7083 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Pon 06 Lut 06, 17:10:41     Pomoc dla Środowiskowego Ogniska Wychowawczego Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:

Jak kilka osób wie jestem wychowawcą w Środowiskowym Ognisku Wychowawczym w Bielsku-Białej. Nasza placówka zajmuje się opieką nad dziećmi z rodzin dotkniętych różnymi problemamii. Od jakiegoś czasu borykaliśmy sie z wieloma trudnościami jednak dzis w nocy sięgneliśmy dna.
ktos wybijając szyby w oknach włamał sie do placówki i wyniósł stamtąd wszystko co miało jakąkowliek wartość a to czego nie udało sie wynieść zwyczejnie zniszczył
skradzione zostały : radiomagnetofon, odtwarzacz dvd, części komputerowe, pieniadze, sprzet agd a to co pozostało nie nadaje sie w żaden sposób do użytku. na koniec wszystko zabrudził odbezpieczając gaśnicę proszkową przec co do użytku nie nadaje się takze wiele gier, zabawek i materiałów jak również efekty pracy dzieci.

skradziony i znisczony sprzęt znalazł się w Ognisku dzięki drobnym sponsorom oraz naszym osobistym nakładem, niestety nie jesteśmy w stanie dorobić się nowego.
dodatkowym minusem jest fakt iz będą w trakcie ferii zimowych, podczas których zaplanowaliśmy szereg wyjść z dzieciakami na baseny, do kina , do teatru - nie jesteśmy w stanie zrealizować programu, a co ważniejsze
nie jesteśmy w stanie zapewnić dzieciom rozrywek, na które sami nie są sobie w stanie pozwolić.

w związku z tym mam prośbę szczególnie do mieszkańców woj. ślaskiego - jesli znacie kogoś kto byłby w stanie pomóc nam finansowo, materialnie lub w jakikolwiek inny sposób - proszę przekażcie nam namiary. postaramy sie, odwdzieczyć w każdy możliwy sposób.

tu możecie zobaczyć część zdjęć z miejsca zdarzenia.
www.jerryspringerband.com/wlamanie

podaję numery konta, na które można wpłacać pieniądze
jedno oficjalne i jedno prywatne
różnica jest taka iż z wpłatą na konto TPD, pieniadze przekazane zostaną naszej placówce dopiero w okolicach wiosny
niestety ale pewnych procedur nie da się obejść zanim trafią one do nas. nie zawsze też mogą być wykorzystane na te rzeczy, które chcemy. jednak oczywiście będziemy wdzięczni za każdą, choćby najdrobniejszą kwotę wpłaconą w ten sposób.
prosze jednak aby osoby decydujace się na wpłatę tą drogą poinformowały mnie mailem lub priv o kwocie jaką przelały. znacznie ułatwi nam to wyegzekowawanie tych środków

mogę zagwarantować takze iż wszystkie pieniadze które trafią na moje prywatne konto, zostaną wykorzystane bezpośrednio na potrzeby Ogniska.

oto one:

Towarzystwo Przyjaciól Dzieci Oddział Powiatowy Bielsko-Biała
Plac Opatrzności Bożej 20
43-300 Bielsko-Biała
98 1020 1390 0000 6502 0113 7322

oraz
Grzegorz Niemczyk
Multibank
34 1140 2017 0000 4802 0409 6830

a oto bezpośredni adres placówki, na który można przesyłać nam dary rzeczowe
Środowiskowe Ognisko Wychowawcze nr 2
ul. Wyspiańskiego 12
43-300 Bielsko-Biała

Postaram się aby każda osoba, która dokona wpłaty otrzymała od nas jedną z prac namalowanych/narysowanych/wyklejonych przez dzieci, które ozdabiały ściany Ogniska.
Prace dzieci będzie mozna również zakupić za "co łaska" na najbliższym koncercie z okazji 2 urodzin Radia Ulicznik - 10.02.06 w Rude Boy Pub, Bielsko-Biała, ul. Partyzantów.

Apel pochodzi od mojego znajomego, jest on zaufaną i oddaną tej sprawie osobą i przyłączam się do prośby o to, by jeśli ktoś ma taką możliwość wpłacił drobną sumkę czy wysłał im jakieś zabawki po wyrośniętych dzieciach itd. bo straty (ok. 3000 zł) są dla takiej instytucji ogromne.


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Hyde-Park Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy