wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ogłoszenia, dyskusje nt. forum

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Userzy umierają, martwych dusz przybywa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sob 14 Sty 06, 13:21:44     Userzy umierają, martwych dusz przybywa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tu pragnę poruszyć problem użytkowników którzy od nas odchodzą i którzy się boją pisać.
Jak można zwarzyć na naszym forum coraz więcej jest osób którzy pisali a teraz tylko odwiedzają . Chodzi tu głównie o takie osoby jak Xelibri, Wojtek, KSW… Posurzę się przykładem Wojtka i Xeli oni przestali pisać ponieważ jak napisał Wojtek dostają za wiele modów (czyli czerwonych ramek w postach) i tu pytanie czy niemożna jakoś rozluźnić atmosfery na forum . Nie powiem czasem trzeba kogoś upomnieć ale po rewolucji Xeli… przez pewien czas było tego trochę za wiele . teraz niech przemyślą to członkowie GTW i może niech inni się wypowiedzą na ten temat

P.S pisząc tego posta nie zamierzam nikogo obrażać, nie tyczy się to do konkretnej osoby lecz ogólnie do modelatorów i to nie wszystkich
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 14 Sty 06, 15:17:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Po pierwsze temat założyłeś nie tam, gdzie trzeba,

Po drugie taki temat, a przynajmniej podobny już istnieje

Jeśli chodzi o uzytkowników, których wymieniłeś jako pokrzywdzonych to jest ich wybór, zasady panujące na forum są jasno określone i każdy kto zakłada konto musi się z nimi liczyć. Jeśli natomiast ktoś notorycznie przesadza to niech się później nie dziwi, że dostaje upomnienia. Jeśli chcesz aby forum było fajne a przeglądanie tematów nie sprawiało kłopotów to musisz Nas, Moderatorów zrozumieć. Staramy się dbać o to, aby zasady były przestrzegane, bo tylko tak forum ma szanse istnieć i się rozwijać.

Wracając do tych użytkowników to jest Ich wybór, przecież nikt się nie czepia bezpodstawnie, nikt nie został wyrzuconył z forum ani nie miał zablokowanego konta, a ostrzeżenia służą temu, by bardziej zwracali uwagę jak piszą, co i w jakim temacie, niestety w inny sposób nie da się nikogo zmusić do przestrzegania obowiązujących zasad. Jeśli nauczą się przestrzegać tych zasad to napewno będą mieli, jak to określiłeś mniej czerwonych ramek.


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Reklama
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sob 14 Sty 06, 15:50:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeśli chodzi o usera o niku Xelibri to napisał ostatnego posta w czwartek 12 stycznia, 13:36:19.
Czy to jest user widmo i czy przestał pisać Question Shocked dziwne dla mnie.

Jeśli mogę prosić o odpowiedź na pytanie usera zakładającego temat - Marcina.
O których modów Ci chodzi Question

Chętnie poczekamy na odpowiedzi innych użytkowników forum.



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6889 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sob 14 Sty 06, 20:02:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dobra to może powiem od początku
Jestem na forum od dłuższego czasu i staram się przestrzegać regulaminu ostrzeżenia dostawałem za ortografie więc się poprawiłem (bynajmniej tak mi się wydaje) w między czasie zdążyłem poznać już parę osób w tym Wojtka i Xelibriego po tym jak Xelibri zaczoł robić zamieszanie na forum dostał kilka upomnień w formie czerwonych ramek i ostrzeżenie w tym wypadku nie mam nic przeciwko bo należało mu się. Ale w przypadku Wojtka i postu z Nie Paź 30, 13:54:41 w temacie Nasze przebiegi komętarz Speedyego wydaje mi się zbędny. Ja naprawdę nie mam nic przeciwko nikomu z tego forum. Zamieszczam kawałek mojego archiwum :
Cytat:

14:20:28 Wojtek F (GG# 8140181)
znasz tego Szczepana ?
14:20:30 marcin522 ([email protected])
forum chodzi ??
14:20:32 marcin522 ([email protected])
znam
14:20:34 marcin522 ([email protected])
a co ??
14:21:07 Wojtek F (GG# 8140181)
bo wszystkich moich postow sie czepia i sie zastanawiam czy to uraz z dzieciństwa czy co
14:21:14 Wojtek F (GG# 8140181)
no nie ważne
14:21:41 marcin522 ([email protected])
moich sie nie czepia
14:21:49 marcin522 ([email protected])
a ogólnie to spoko facet
14:21:49 Wojtek F (GG# 8140181)
poprostu chyba skoncze wspolprace z forum bo cos sie wszyscy wazni zrobili
14:21:58 Wojtek F (GG# 8140181)
ja mowie ze moich
14:22:05 marcin522 ([email protected])
wiem
14:22:32 marcin522 ([email protected])
powiem ci że to przez xelibriego taka atmosferka
14:22:38 marcin522 ([email protected])
tylko mu tego nie mów
14:22:41 Wojtek F (GG# 8140181)
domyslam sie
14:22:49 Wojtek F (GG# 8140181)
bo wczesniej tak nie bylo


tego typu rozmów miałem kilka i dlatego o tym napisałem.

P.S Nie chodzi tu o nikogo konkretnego tylko o atmosfere jak zaczeła panować na forum mam nadzieje że Szczepan sie nie obrazi za wyciąg z archiwum.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6989 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 15 Sty 06, 0:27:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
mam nadzieje że Szczepan sie nie obrazi za wyciąg z archiwum.


Nie mam do Ciebie najmniejszych pretensji za ten wyciąg z archiwum, ba nawet jestem wdzięczny




© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7053 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Nie 15 Sty 06, 0:47:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nieprzyjemna atmosfera się zrobiła Confused Także szybko z wyjaśnieniami wyskakuję.

Najpierw proszę zapoznać się z tym materiałem na Wikipedii.


  • Czerwone ramki nie są ostrzeżeniami, warningami, itp!!! Traktowałem, je zawsze jako miejsce w które moderatorzy mogą wpisywać swoje uwagi dotyczące danego posta. Ramka jest opatrzona opisem "Moderowany przez xyz", w któym nie ma nawet wyrazu "Ostrzeżenie", "Ban" itp.!!! Ramka powinna informować użytkownika, co w poście jest napisane niezgodnie z zasadami, co mógłby zrobić, żeby post był lepszy. Pamiętajcie, że niemal zawsze ramka moderacyjna jest opatrzona informacją, kto ją napisał. Swoje uwagi zawsze możecie kierować do tej osoby.
  • Od jakiegoś czasu na forum istnieje ramka "Notatka dodana przez xyz", która powinna oszczędzić pisania ramki mod. tam, gdzie nie jest potrzebna.
  • Mówisz Marcin, o poście który zacytuję niżej:
    Wojtek napisał:
    no dzisiaj 55,70 km ze srednia predkoscią ok. 19 km/h
    Moderowany przez Speedy:
    No, ale mogłeś już napisać gdzie byłeś ;x

    Cóż... post był krótki, i w przeciwieństwie do pozostałych nie mówił nic o trasie Wojtka. Moją intencją, było zmusić Wojtka, żeby się pochwalił swoimi osiągnięciami. W tej chwili tylko nie rozumiem po co postawiłem tam emotikonę " ;x ", ale mogło to zależeć od chwilowej sytuacji prywatnej.
  • Pamiętajcie, że nigdy moderatorowi nie zależy na tym, żeby wam wlepić 2-3 czerwone ramki, bo to też wiąże się ze stratą jego czasu (edycja posta). Każda uwaga dot. posta ma na celu polepszenie jakości treści na forum. Poza tym istnieje zasada "moderator ma zawsze rację" i w teori nie powinien nikomu tłumaczyć się z tego co robi (no chyba, że przed adminem Mr. Green ).
  • Nie ma na chwilę obecną jednoznacznych zasad moderacji na forum, i każdy z moderatorów robi to według własnego "widzi-mi-się". Wkrótce trzeba będzie takie zasady stworzyć i je spisać co uniknie nieprzyjemnych sytuacji.
  • Wokół forum wytworzyła się mała społeczność, a tam gdzie pojawia się społeczność tworzą się grupy i grupki o podobnych zainteresowaniach i poglądach. Potem tworzą się podziały, dochodzi do spięć, pretensje o nieuczciwe traktowanie. I po co nam to?! Nie dzielcie się wyraźną kreską...
  • Forum jest dla każdego, ale każdy niech przestrzega zasad, które pojawiły się tu przed nim.


Takie jest moje stanowisko, każdy może się z nim nie zgadzać, ale niech wprost to tutaj pisze. Nie będzie żadnych kar, za swoje poglady - w końcu żyjemy w demokratycznym państwie.

I na koniec chyba trafny tutaj cytat: "Nie proś świata aby się zmienił -
- to Ty zmień się pierwszy." z książki, która zrobiła na mnie duże wrażenie (zainteresowani niech szukają Cool ).

PS. Przeniesienia tematu do strefy51 narazie nie będzie... może jak już wszyscy zainteresowani się wypowiedzą.




Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Nie 15 Sty 06, 13:45:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Uważam, że każdy w tej dyskusji ma swoje racje. Po pierwsze primo Mod dostał Modostwo Very Happy nie za lizanie komuś dupy tylko zapewne za to że czymś się zasłużył. Może wiekiem, może doświadczeniem (rowerowym), może przebiegami, może dojrzałością wypowiedzi na tym forum. Myślę że skoro już Modem został ma prawo czuwać nad prawidłowością działania tego forum i zasługuje na to by komuś o coś zwrócić uwagę. Swego czasu faktycznie sytuację bardzo zaognił Xe, który swoimi - z całym szacunkiem dla Jego wieku i bez obrazy Xe - szczeniackimi i nic nie wnoszącymi postami irytował wielu ludzi na tym forum. W tym czasie również, być może pod wpływem postów Xe, Modowie nieco uaktywnili się w zwracaniu uwagi na posty o długości dziesięciu znaków. Być może Wojtek trafił na taki właśnie okres aktywności Moda i mu się oberwało. Ale ludzie!!! Wyluzujmy trochę!!! przecież nikomu korona z głowy nie spadnie!!! Trochę samokrytyki i obiektywności co do siebie!!! Nie podchodźmy do wszystkiego tak śmiertelnie poważnie. Swego czasu napisałem notatkę Outsiderowi za coś tam... już nie pamięta... I co z tego??? Dalej jesteśmy kumplami a sprawę wyjaśniliśmy sobie z uśmiechem na gębie przy piwku Very Happy . I po bólu. Tak że Mod ma rację Moderując krótki czy nietreściwy post, a userowi ma prawo zrobić się przykro że dostał opierdal... Ale ani jeden ani drugi nie ma ośmiu lat żeby z tego powodu śmiertelnie sie obrażać... Mielismy już takiego delikwenta na forum... Confused I to moje zdanie.


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Nie 15 Sty 06, 14:04:16     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Proponuję zamknąć temat, bo w końcu wszyscy się pożremy a przecież nie o to nam chodzi Smile


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Nie 15 Sty 06, 14:57:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja ogólnie się przyznaje do winy Embarassed

wiem, że głupio pisałem.... Confused

ale nie odszedłem ani nic Neutral

wszystko spoko Razz

a co do Wojtka to wydaje mi się, że poprostu mu się znudziło i tyle Smile

pozdrawiam


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6949 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Nie 15 Sty 06, 15:35:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i proszę: Trochę refleksji i można normalnie funkcjonować. Gość uczciwie i szczerze coś o sobie powiedział... I czyż nie oczyszcza to atmosfery... Smile


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Nie 15 Sty 06, 16:01:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja też przyznaję, niektóre posty nie były zbyt przemyślane, pisane ot tak. Żarty (ot choćby w SB, przez które Speedy mnie zablokował) też były głupie.
Mam nadzieję, że nadal wszyscy będziemy jak jedna rodzina rowerowa i swarów między nami nie będzie Smile

PS: aż mi się lepiej zrobiło, jak to napisałem Very Happy


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wojtek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6850 (97%)
Postów: 136


Post Nie 15 Sty 06, 16:30:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ehh jaki domowy klimacik Wink aż posta szczele ze wzruszenia. Cóż z mej strony to tyle, iż sory za za krótkie posty i brak ich od dość długiego czasu i wcale sie nie znudziło Wink pozdrawiam


lubisz dziwnych ludzi ?? to klauna se namaluj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Nie 15 Sty 06, 21:44:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Myślę, że ten temat da każdemu do myślenia, a przez taką dyskusję będzie lepiej niż do tej pory, dobrze robicie, że się przynajecie.
Już na na jednym forum się z tym tzn. z konfliktem spotkałem i taka sytuacja się nie powtórzyła wręcz przeciwnie, coraz milsza atmosfera i dla każdego zwiększa się szacunek i poważanie, bo to forum to nie tylko "zwykły internet".
TO MY.



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 16 Sty 06, 8:06:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Przypominają mi się teksty z dawniejszych czasów:
Towarzyszu złóżcie samokrytykę a partia wam wybaczy Mr. Green
A moze oddzielimy wszystko grubą kreską czy będziemy rozliczać? Laughing


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pon 16 Sty 06, 9:09:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
A moze oddzielimy wszystko grubą kreską czy będziemy rozliczać?


Oddzielmy grubą kreską i zamknijmy ten temat Cool


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Ogłoszenia, dyskusje nt. forum Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy