wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[porady] - Kiedy najtaniej :?: Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7051 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Nie 08 Sty 06, 3:20:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ojooj, ale zrypali Sierre na 2006, bo po geometrii wolałbym Bouldera już Laughing , ja mam rozmiar L Very Happy
w sumie to ja już w moim bicyklu nie mam tych komponentów co są w konfiguracji fabrycznej, no może z 1/4 Laughing reszta jest wymieniona Very Happy
Co do amorka to się nie łudź o jakieś rewelacje, bo ich tam nie znajdziesz, pierwsza rzecz mega się luzująca i nie moge przeboleć, że jeszcze go mam, bo oprócz sprężyn i elastometru nic tam nie ma, jedynie regulacja naprężenia wstępnego Very HappyVery Happy Crying or Very sad, ale i tak polecam Ci te rowery dla samej ramy, i szukaj Sierry albo Bouldera na SRAMIE Exclamation bo Ci inaczej wcisną Altusa :] Wam wystarczy taki sprzęt.
Później co będziesz chciał to wymienisz, a nie jak w tych co podawałeś, w makrokeszach z allegro nic nie wymienisz Wink
Myślę, żę bedziecie się długo cieszyć tym sprzętem...
Gdybym miał wybierać na twoim miejscu zastanowil bym sie nad Garym Wahoo http://www.skiteam.pl/?off=lato&open=oferta&kateg=1&podkategoria=&producent=Gary%20Fisher&id_produktu=4
tylko, że może za wielki być dla Was próg cenowy choć super okazja na przecenie Smile



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Warsztat - naprawa i serwisowanie sprzętu Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy