wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
XII Masa Krytyczna (grudzień 2005) pożegnanie 2005 roku :!:
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7052 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sob 10 Gru 05, 0:16:20     XII Masa Krytyczna (grudzień 2005) pożegnanie 2005 roku :!: Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wkońcu trzeba ruszyć temat ostatniej Masy Krytycznej w tymże roku, uważam że nie zawcześnie na ten temat i podjęcie kroków przygotowań Very Happy.
Uważam również, że na tą ostatnią Masę (pożegnalną 2005 powinien się stawić każdy z nas, choć wiem że napewno kogoś nie zawitamy Smile ).
Piszcie co przygotowujecie, czy będziecie itd. Smile
Mam nadzieje, że na koniec tego roku będzie nas więcej niż na XI Masie i będzie dość hucznie w wigilię Sylwestra :]

Do zobaczenia Exclamation ^_^





...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile


Ostatnio zmieniony przez MonteRochee dnia Nie 08 Sty 06, 3:32:38, w całości zmieniany 2 razy
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Konrad Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6981 (99%)
Postów: 60

Częstochowa-Północ

Post Sob 10 Gru 05, 0:33:15     masa Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mam dla was kilka masowych wiesci, a mianowicie:

masa odbedzie sie oczywisice 30 XII,
przejedziemy trasa: pl. Biegańskiego, Nowowiejskiego, Jana III Sobieskiego, al. Wolności, al. Kościuszki, Jasnogórska, Dąbrowskiego, III (nawrót na wysokości „Cepelii”) II I al. NMP, pl. Biegańskiego

bedziecie mogli rowniez wrzucici pare groszy do puszek Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy

chcemy przygotowac dla was sylwestrowa niespodzianke, ale to jeszcze nic pewnego, wiec nie bede na razie o tym za duzo pisal

jesli ktos chcialby pomoc nam w rozwieszaniu masowych plakatow to prosze o kontakt
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Reklama
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Wto 20 Gru 05, 16:05:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

....no , ba!!! Monte jasne , że będzie hucznie , tylko z dala odemnie z tymi ogniami bo moja trąba to niestety ale na gaz działa Wink
a po masie jak zwykle na wywar z "malinowym posmakiem" Laughing


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Konrad Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6981 (99%)
Postów: 60

Częstochowa-Północ

Post Czw 22 Gru 05, 21:02:39     Plakaty Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 19:59 22.12.2005 ----------

Plakat możecie pobrać pod adresem:
www.masa.ids.czest.pl/masa11plakat.jpg

Jeśli tylko możecie to powieście w swojej okolicy.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Sro 28 Gru 05, 1:33:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 00:31 28.12.2005 ----------

co do naklejeczek na grudniową masę to niestety tym razem ich nie będzie.... Crying or Very sad ........lecz na styczniową zrobię za to 2-jedną zaległą i jedną aktualną.........jakoś chyba to przeżyjemy?????? Wink

---------- 00:33 ----------

ps.poprostu nie opłaca mi się ich drukować , a i czasu jakoś tak mało.........a i świąteczne lenistwo dało mi się sympatycznie odczuć Very Happy Very Happy Wink


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7052 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 28 Gru 05, 16:01:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie będziemy płakać Wink nowy rok zaczniemy masą z nowymi forumowymi naklejkami Cool



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Czw 29 Gru 05, 11:18:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mam już lampki na rower (wygląda jak choinka) sztuczne ognie te metrowe , jad ę na końcu bo będą przyczepione do roweru no i oczywiście rzymskie ognie no i muszę kupić sobie gwizdek bo mnie drażni ta cisza
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6890 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pią 30 Gru 05, 12:18:34     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Tak sobie patrzę za okno i widzę że ciekawa pogoda się nam dzisiaj zapowiada Twisted Evil Twisted Evil Twisted Evil
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6990 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 30 Gru 05, 12:21:30     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Cytat:
widzę że ciekawa pogoda się nam dzisiaj zapowiada


Lipa, bo będę musiał "zterroryzować" Rodziców, bo pewni niębędą chcieli żebym jechał, już ostatnio - kilka dni temu przy prognozie mówiłem, że jadę to coś protestowali, ale ja już postanowiłem Twisted Evil


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Konrad Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6981 (99%)
Postów: 60

Częstochowa-Północ

Post Pią 30 Gru 05, 12:58:54     Strona masy Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

http://www.masa.ids.czest.pl/
Pod tym adresem możecie zobaczyć nową stronę Masy. Oczywiście będzie się ona zmieniała, być może nawet znacznie, ale narazie jest to co jest.

A co do dzisiejszej pogody to troche mnie to przeraża, ale zobaczymy może przestanie padać do 18.00
A swoją drogą ciekawe co Policja powiem jak tak będzie dalej, najwyżej znowu sami będziemy jehcać Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6899 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Pią 30 Gru 05, 13:42:18     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Lepsza taka pogoda niż jak by miała być ciapa i błoto Smile


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6990 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 30 Gru 05, 15:09:35     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Andrzej napisał:
Lepsza taka pogoda niż jak by miała być ciapa i błoto


Pogoda jest do dupy, jak pisał Piter nie da się chodzić a co dopiero jeździć, dzisiejszą Masę sobie odpuszczamy :/ szkoda zdrowia i rowerów


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6877 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 49

częstochowa-raków

Post Pią 30 Gru 05, 15:32:17     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nie , no nie odpuszczamy , tylko biegniemy na nią przez zaspy!!!! , a bardzo mnie ciekawi czy policja przyjedzie Question Question Laughing Laughing Laughing .....chyba saniami Exclamation Exclamation Laughing


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Konrad Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6981 (99%)
Postów: 60

Częstochowa-Północ

Post Pią 30 Gru 05, 15:50:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ze względu na sytuacje jaka panuje na częstochowskich drogach dzisiejsza Masa zostaje odwołana.
Mimo to jeśli ktoś nie ma jeszcze planów na dzisiejsze popołudnie spotykamy się tradycyjnie o 18.00 na Bieganie i idziemy na piwo (oczywiście grzane). Będziemy mieli także puszkę WOŚPU do której będziecie mogli wrzucić pare groszy. Fajerwerki i inne akcesoria mile widziane.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6990 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 30 Gru 05, 23:39:08     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 16:43 30.12.2005 ----------

Konrad napisał:
Ze względu na sytuacje jaka panuje na częstochowskich drogach dzisiejsza Masa zostaje odwołana.


Nie ma Masy Question jak to nie ma Question przecież jest MASA ...





.... śniegu Twisted Evil

---------- 22:39 ----------

No i rok pożegnany Very Happy wprawdzie nie rowerowo ale zaliczone, szkoda, ę pogoda nas wy... i nie dało się rowerować :/ ale i tak fajnie, że udało Nam się spotkać


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7052 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sob 31 Gru 05, 1:43:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja rano jeszcze się cieszyłem, że zakopię się dwoma kołami na jezdni w Alejach Twisted Evil , ale niestety moje marzenia legły w gruzach dlatego się podłamałem i nie przyszedłem Laughing

pozdro

Mimo, że atmosfera nam nie dała tej dobroci przejazdu wspólnego, nadrabiamy to mam nadzieję w styczniu Exclamation Surprised



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 6988 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 02 Sty 06, 10:07:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Grzana herbatka mi zaszkodziła , dla mojej chrypki to było za dużo za to mój Jacuś się cieszył bo przez 2 dni nic nie mogłam mówić, ale miło się tak spotkać w takim fajnym gronie Very Happy
Teraz zacznie się karnawał na następną Masę można pomyśleć o jakiś strojach na wesoło, jak zabwa to zabawa.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy