wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
[60km] traska jak w sam raz na....
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7074 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Pon 06 Gru 04, 22:43:32     [60km] traska jak w sam raz na.... Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

traska jak w sam raz na zimowe przedpoludnia!!!!
kierujac sie tym iz dni mamy teraz nieco krutsze anizeli te wiosenne lub letnie dni postanowilem zrobic wypad na bika taki do 60km powiem w przyblizeniu ze zajelo mi to ok 3-3,5 godzinki sredniej aktywnosci jazdy:)

traske zaczalem od kosciola sw zygmunta jak wszytskim wiadomo miejsca powszechnie znanego. nastepnie kierujac sie asfalcikiem -

- skrzyzowanie zaraz za mostem na rzece w lewo ok.2,5-3km - droga do oczyszczalni
- miruw w kierunku stadniny lecz nie do konca do niej ( przed skrzyzowaniem gdzie zaczyna sie wzniesienie i odcinek z kostki brukowej skrecamy w prawo)
- droga asfaltowa caly czas do konca ok. 2km (miejsce petli autobusuw komunikacji miejskiej (lecz numeru nie pamietam - tak bylo fajnie)
-na petli wjazd na czarny szlak ROWEROWY - i tu piekna lesna droga zaznaczam ze nie piaszczysta i bez znacznych wzniesien
-wyjazd na droge asfaltowa prowadzaca do srocka - w lewo i tu znuw asfalcikiem az do skrzyzowania z droga prowadzaca do mstowa (po lewej stronie jest sklep spozywczy wiec nie mozna zabladzic) - na tym skrzyzowaniu odbijamy w prawo w droge polna, tu mozna naprawde przycisnac jezeli ktos lubi taka jazde Smile
-skrzyzowanie - z droga prowadzaca z brzyszowa do kusiat
-znuw kawaleczek asfalciku - ale to dobrze robi w takie chlodne dni jak wczorajszy (-4)
- rynek olsztynski - przerwa na male co nie co
-czerwony szlak pieszy
- ty troszke zamotki bo w rezerwacie sokole gury nalezy zjechac z czerwonego szlaku kierujac sie na zachud tak aby dotrzec do drogi prowadzacej z olsztyna na biskupice
-przejezdzamy przez droge i tu lapieni szlak zielony
- dalej jedziemy zielonym m.in. kolo wyschnietego jeziora pod olstynem
- zielony zielony az do wyjazdu na kreciwilku
- tu niestety asfalcik lub jak kto woli mozna wyjechac pod wiadukt i dalej w kierunku huty.

mam swiadomosc ze dla tych kturzy nie obcuja z przyroda bardzo czesto moje wskazuwki moga byc malo czytelne ale przy odrobinie skoncentrowania mysle ze da sie przejechac taka traske - a z reszta jazda na biku to nie jest sztywny temat wiec nie koniecznie trzeba sie trzymac wytycznych
polecam jazde nawet o tej porze roku jest to wileka frajda dla ciala jak i ducha pzdrwm wizar


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7033 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sob 05 Mar 05, 10:30:45     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wizar wybierzemy się tą traską w sezonie ? Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Reklama
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7008 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Sob 05 Mar 05, 12:14:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak zlape forme po chorobie to w sezonie bym sie z Wami wybral ta traska Smile ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7033 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sob 05 Mar 05, 12:16:27     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nom, to jest nas juz trzech jeżeli tylko Wizar będzie chciał ale coś mi mówi że raczej na 101 % się zgodzi Very Happy


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7008 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Sob 05 Mar 05, 12:25:20     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak dla mnie jada w grupie jest niezla frajda... ogolnie .. jakos wykreca sie lepsze tempo .... i razniej sie jedzie jak mozna sie odezwac do kogoc Smile ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7033 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sob 05 Mar 05, 12:28:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

podzielam pogląd Very Happy rzadko jeździłem w grupie ale jak już to miało miejsce to bardzo byłem zadowolony, zawsze można fotki porobić z takich "zbiorowych" wypadów i zamieścić w sieci... a poza tym więcej głów do myślenia Razz co dwie i więcej głów to nie jedna Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7074 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sob 05 Mar 05, 13:12:39     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No niby w grupie lepiej...

Zawsze byłem najlepszym zawodnikiem, aż nie przejechałem się na nieoficjalny wypad masowiczów (gdzieś o nim wspominałem)...

O jejq, jak mnie płuca potem bolały Confused Ale czego nie robi się dla bike'a.


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7008 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Sob 05 Mar 05, 13:51:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak sie nie jest przyzwyczajonym do predkosci i tempa to tak jest Razz ... speedy .. musisz zaczac trenowac Wink ... moj brat wtedy z wami jechal i mi opowiadal Wink ..
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7074 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sob 05 Mar 05, 14:06:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zacznę, ale to po pierwsze o sprzęt chodzi :]

Co jeszcze mówił ... :>


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7008 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Sob 05 Mar 05, 15:59:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

aaa... nic takiego Laughing

co do sprzetu to do treningow moze byc KAZDY byle by byl zadbany, nasmarowany, wycentrowany i dzialajacy.... to ze masz rower nie najlepszej jakosci to znaczy ze musi byc zlumpiony?.. tez kiedys mialem rower taki... tesco-mode (douglas) ale... dbalem o niego, smarowalem itp. i cieszylem sie jazda:) ... zle go nie wspominam ... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7010 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 05 Mar 05, 17:55:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

fr33 napisał:
co do sprzetu to do treningow moze byc KAZDY byle by byl zadbany, nasmarowany, wycentrowany i dzialajacy....


popieram ale uważam, że jazdan na bike'u "tescomode" to raczej samobójstwo niż przyjemność, to czasmi może być niebezpieczne
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7074 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Sob 05 Mar 05, 18:26:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

posłuchajcie jezeli tylko moje towrzycho bedzie was satysfakcjonowało to owszem pewnie alez oczywiscie czym was wiecej tym lepiej ja jakos super rozmowny nie jestem ale po 40 kilosie wstepuje we mnie wariat i klepe jak najety bzdury nie bzdury wiec i posmiac sie z czegos bedzie mozna a swoja droga to teempo nie bedzie zabójcze za to pejzarze a jakze pzdrwm i niecierpliwie oczekuje....


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7033 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sob 05 Mar 05, 18:34:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

hehe Smile i Wizar narzeka że ja jestem gadułą... zobaczymy co będzie po 40 kilometrze... jak dla mnie tempo nie wysokie jest odpowiednie Very Happy niechcę się powtarzać ale też nie mogę się doczekać... zwariuję chyba przez te 3 tygodnie... mam nadzieję że snieżek szybko stopnieje... Cool


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7010 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 05 Mar 05, 20:12:01     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ma takie pytanie do Was z jaką średnią prędkością jeździcie na takich wyprawach, bo nie wiem czy dam rade na szybkim tempie
Wiecje niż 20 km/h (oczywiście średnio czyli faktycznie sporo ponad 2 dyszki na większości trasy) Question
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7033 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sob 05 Mar 05, 20:19:29     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ja myslę że przedział 20 - no maximum 25 km/h jest optymalny i z takimi, może nawet mniejszymi prędkościami bedziemy się poruszać na naszych wspólnych wypadach.... Very Happy


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7072 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sob 05 Mar 05, 21:17:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

...o widzę, że coś sie ruszyło na forum Very Happy
Powiem, że mam to samo co Wizar, a wypadu nie mogę się również doczekać byleby wszystko grało terminowo i żeby mi pasowało, jestem za i tylko żebym wytrzymał tempo narzucone bo niewiem jaki jestem w porównaniu do Was Cool



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Siwy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7033 (99%)
Poj. silnika: 600
Postów: 1676

Częstochowa Raków

Post Sob 05 Mar 05, 21:25:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MonteRochee napisał:
bo niewiem jaki jestem w porównaniu do Was Cool


wiesz jaki jesteś ? lepszy... Very Happy


Odblaski ratuja życie.

Umieszczanie w stopce tresci reklamowych (adresow internetowych, danych kontaktowych firmy, etc.) o charakterze komercyjnym jest usluga platna (100zl netto/m-c +23%VAT).
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7010 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Sob 05 Mar 05, 23:24:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

po zimie przez pierwsze dni to napewno będziemy mieli taką kondycję, że szok
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
fr33 Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7008 (99%)
Postów: 933
Wiek: 42

Częstochowa

Post Nie 06 Mar 05, 2:07:53     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nielubie tych pierwszych dwuch tygodni jazdy w sezonie.. nie mozna dac czadu na dluzszym odcinku ... bo ... nie ma sily Razz ...

tez mysle ze przedzial 20 - 25 jest w miare optymalny ... jesli mowimy tu o sredniej predkosci na liczniku ...
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7074 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Nie 06 Mar 05, 12:44:42     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

panowie a ja sobie mysle ze pierwszy wypad bedzie to tak jak by stado staruszków jechało jak wykrecimy 20 dychy sredniej to bedzie dobrze wiec nie przejmujcie sie wszyscy bo nie bedziemy tak bardzo zapitalac za to nadrobimy na zjazdach.......


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy