wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
10 MAS MINEŁO
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6911 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pią 28 Paź 05, 20:23:50     10 MAS MINEŁO Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

No i 10 masa minęła
Ja osobiście się lekko spóźniłem bo wraz z Andrzejem, Spryciarzem, Wojtkiem, Xelibrim, pojechaliśmy przed masą na kredką wycieczkę (Mstów, Turów, Zielona Górka Guardian i Cz-wa) tylko w kusiętach przypomniało nam się że do masy mamy 15 min i z prędkością powyżej 27km/h i wpadliśmy na sam koniec przemówienia ale i tak nie wiem kto jest nowym organizatorem ogólnie masa pozytywna. To tyle co mogę powiedzieć czekam na wasze opinie i na foty .


Ostatnio zmieniony przez Marcin dnia Pią 28 Paź 05, 21:41:03, w całości zmieniany 1 raz
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
macus Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7074 (100%)
Postów: 545

Cz-wa (Zawodzie)

Post Pią 28 Paź 05, 21:10:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
nie wiem kto jest nowym organizatorem

Konrad i Wiktor z Porozumienia Na Rzecz Przyjaznego Miasta.

Ta masa spoko luz, pomijając pogodę. Jak przyjechałem to czułem się ochydnie, ale witamina c i ciepła herbata zrobiły chyba swoje bo nie czuję żebym miał być chory jutro. Wink Arek: Trzymaj się. Wink


Arrow www.czestochowaforum.pl - nowy adres!

1 Kor. 10:23
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen Jabber  
Reklama
KSW Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7004 (99%)
Postów: 228
Wiek: 47

Panki (30km od Cze-wy)

Post Pią 28 Paź 05, 21:36:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Witam

Ja przed masą zafundowałem sobie taka wycieczkę:



Dokładniej (widać też ślad dzisiejszej masy):
http://www.ksw-funcard.civ.pl/UMP_Panki/image/rower/wycieczki/slad_sat_1_2005_10_28.jpg

Na której to zrobiłem ponad 300 zdjęć (przepiękne jesienne krajobrazy). Tak że na masie nie miałem już siły wyciągać aparatu a co za tym idzie zdjęć mam mało (6 sztuk). Smile

Poniżej link do zdjęć jakie udało mi sie zrobić. Z oryginalnych 8 MPix zmniejszono do 1024x768.
http://www.ols.vectranet.pl/~ksw/Rower/Zdjecia_KSW_Masa_10.rar (685 KB)
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6882 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Pią 28 Paź 05, 22:32:38     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Ja mam tylko jedną fotkę ... ale za to jaką Razz Przedstawia halloweenowe ozdoby bika, rewelacja.
http://img415.imageshack.us/img415/3788/pict55797pw.jpg
Jest to limitowana seria 2 sztuk, niezwykle ceniona precyzyjna całkowicie ręczna robota ... cena wywoławcza od 50zł za jedną sztukę. A dla zainteresowanych kupnem dokładniejsze zdjęcia

Wink Razz
Gratulacje za pomysł i wykonanie dla Nataszki Very Happy
Niestety moja fotka (z lampą błyskową) nie oddaje całego uroku tych ozdób Sad


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6762 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Pią 28 Paź 05, 22:47:03     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

osobiście widziałem .... zarąbiste ozdoby RazzWink
warto kupić na serio !! Razz
pozdro

p.s.
mają być masy w zime podobno Very Happy


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7011 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 28 Paź 05, 22:48:07     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Mnie się maska podobała, jak zwykle Wink, ale najfajniej było na wypadzie po masie, NOCNA JAZDA RULEZZ Exclamation Exclamation
Mam też kilka fotek, jak mi się będzie chciało to zamieszczę Wink


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piter Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6898 (97%)
Postów: 1426
Wiek: 50

częstochowa-raków

Post Pią 28 Paź 05, 23:34:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

szczepan napisał:
Mnie się maska podobała, jak zwykle Wink, ale najfajniej było na wypadzie po masie

.....no baaa , teraz Szczepan już wiesz , że "nie taki diabeł straszny jak go malują".... Wink ....a swoją drogą to myślę , że mamy nowego uczestnika NOCNYCH JAZD...brawo Szczepan za wytrwałość.....dobre tempo trzymałeś... Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Harry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6930 (98%)
Postów: 129
Wiek: 41

Częstochowa

Post Sob 29 Paź 05, 19:17:32     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Fajnie było, choć zimno, ale stali bywalcy się zjawili Smile

Dynie były cool Very Happy gratuluję pomysłu.

Teraz taka sprawa - w czasie Masy ktoś kręcił film, z tego co gadałem z Mateuszem po Masie to podobno ma on mieć (bez obróbki) 13 GB - coś mi się nie chce wierzyć, że tyle to będzie mieć, ale nie tylko ja to słyszałem.

Sądzę, że po zdivx-owaniu można by z tego zrobić film na jedną płytkę, i wrzucić na jakiś serwer,
albo na jakiś e-dysk czy coś, chociażby tu :

http://www.yousendit.com/

lub tu :

http://www.rapidshare.de/

ewentualnie gdzieś na jakiegoś ftpka, jeśli ktoś ma znajomości lub możliwości.

Mieliśmy obgadać tą sprawę na forum, no więc obgadujmy Wink


SI VIS PACEM, PARA BELLUM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6911 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sob 29 Paź 05, 20:53:47     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Też o tym gadałem z Mateuszem i ustaliliśmy tyle że on da mi kasetę z filmem a ja coś z tego zrobię. Zakładając że film ma 40 min to podejrzewam że uda mi się z niego zrobić jakieś 300-350 MB ewentualnie tracąc trochę więcej na jakości może uda się jakieś 250 ale mniej nie da rady (była by bardzo słaba jakość, a ja kichy nie lubię odwalać )
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7075 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Nie 30 Paź 05, 14:59:46     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Z tym filmem najprościej byłoby, gdyby miał do 700MB, i każdemu zainteresowanemu na CDR nagrać. Koszt - mniej niż 1zł Smile A dla burżuazji nagrać na DVD-R/+R - koszt 2zł Mr. Green




Co do masy, powiem, że było jak zwykle - fajnie Very Happy Tylko niestety chłodno się już robi, i nie wyobrażam sobie listopada, a co dopiero grudnia (dzień przed sylwestrem). Miałem grube polarowe, rękawiczki, a palce i tak mi zmarzły. A ponoć był gość w krótkich spodenkach Shocked Następnym razem trzeba będzie się zaopatrzyć w ciepłą herbatkę w termosie, ale wtedy nie będzie nam się chciało ruszyć (pamiętasz macuś? Wink ) RazzRazz


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7011 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Nie 30 Paź 05, 15:06:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Speedy napisał:
A ponoć był gość w krótkich spodenkach


To był nasz Andrzej, jak mu nie szkoda kolan :/


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6950 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Nie 30 Paź 05, 15:22:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Był był, Andrzej nawet jak jedzie rankami do szkoły (a rano jest bardzo bardzo zimno) to też w krótkich spodenkach Cool Podziwiam go za odwagę Wink


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6762 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Nie 30 Paź 05, 15:46:04     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to był nasz Andzrzej i nasz Wojtek Smile Laughing Wink
mi było zimno... ( a bylem dosyć dobrze ubrany )
nie wiem jak będzie w zime Razz Wink


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6920 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Nie 30 Paź 05, 16:22:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Na masie bylo bardzo fajnie :], mimo ze znalazlem was pod koniec (gdy bylem na bieganie wy byliscie juz na sobieskiego, tylko nie pamietalem gdzie to jest i sobie poczekalem Smile) Zapewne wygladalem w tych krótkich spodenkach co najmniej jak debil, ale mnie naprawde w nogi nie bylo zimno, jedynie w palce Smile


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7073 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Nie 30 Paź 05, 17:33:57     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Speedy napisał:
Następnym razem trzeba będzie się zaopatrzyć w ciepłą herbatkę w termosie, ale wtedy nie będzie nam się chciało ruszyć

Następnym razem to do kamelbaka wleje sobie lirt herbaty z rumem i z 500ml spirytusu Laughing Laughing
wtedy na bank nie będzie mi się chciało ruszyć Cool Twisted Evil

XeLiBrI napisał:

mi było zimno... ( a bylem dosyć dobrze ubrany )


no widzieliśmy, widzieliśmy, jak spod samiuśkich Tater Laughing Wink



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Wojtek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6872 (97%)
Postów: 136


Post Nie 30 Paź 05, 17:47:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no w nogi o dziwo mi tez nie bylo zimno jedyne to palce u nog i rak ale to juz swoja droga...


lubisz dziwnych ludzi ?? to klauna se namaluj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
Harry Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6930 (98%)
Postów: 129
Wiek: 41

Częstochowa

Post Sro 02 Lis 05, 16:34:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Towarzysze, Obywatele, Ludu pracujący sto... eee Częstochowy Wink

Wiadomo coś już jak z tym filmem Question


SI VIS PACEM, PARA BELLUM
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość      
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6911 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Czw 03 Lis 05, 15:15:10     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jeżeli chodzi o film to Mateusz go obrabia i podobno zrobi z niego coś fajnego więcej informacji nie posiadam
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
mateusz Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7005 (99%)
Postów: 146
Wiek: 36

Częstochowa Północ

Post Czw 03 Lis 05, 21:13:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prędko go nie będzie... dajcie trochę czasu


Smile Do zobaczenia na MASIE !!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6911 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Pią 04 Lis 05, 21:57:40     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A mnie zastanawia czy naprawdę nikt nie robił fotek na masie ?? Ludzie przecież to ostatnia masa organizowana przez starą ekipę!! z poprzednich mieliśmy po 100 fotek a tu parę dni minęło a my nic nie mamy Sad mam nadzieje że mimo wszystko ktoś zapoda fotki albo co mi je prześle :/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
szczepan Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7011 (99%)
Postów: 3236
Wiek: 37

cZwA/ ŁdZ / kRk / wrocLove

Post Pią 04 Lis 05, 23:37:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
Ludzie przecież to ostatnia masa organizowana przez starą ekipę!! z poprzednich mieliśmy po 100 fotek a tu parę dni minęło a my nic nie mamy


Ludziu Exclamation jakbyś zajżał do galerii to byś zobaczył, że ja swoje zapodałem, uważam, że więcej nie było sensu robić, bo i po co mi dziesiątki niemalże jednakowych fotek :/


© Copyright by Szczepan ® All Rights Reserved


Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
KSW Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7004 (99%)
Postów: 228
Wiek: 47

Panki (30km od Cze-wy)

Post Sob 05 Lis 05, 11:19:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Marcin napisał:
A mnie zastanawia czy naprawdę nikt nie robił fotek na masie ?? Ludzie przecież to ostatnia masa organizowana przez starą ekipę!! z poprzednich mieliśmy po 100 fotek a tu parę dni minęło a my nic nie mamy Sad mam nadzieje że mimo wszystko ktoś zapoda fotki albo co mi je prześle :/


hmm ... wydawało mi sie ze w trzecim poście tego tematu zapodałem link do moich kilku fotek. Jeśli to jest "nic" to następnym razem naprawdę "nic" nie będzie Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Marcin Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6911 (98%)
Postów: 831
Wiek: 33

Cz-wa centrum

Post Sob 05 Lis 05, 11:38:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Sorka naprawdę nie wiem dlaczego ich nie zauważyłem Embarassed tyle razy sprawdzałem galerie i czytałem ten temat i nie zauważyłem tego. Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed Embarassed
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Częstochowska Masa Krytyczna Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy