wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych

Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu
Beskid Śląski Idź do strony Poprzedni  1, 2
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
STi Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6882 (97%)
Postów: 606
Wiek: 43


Post Nie 09 Paź 05, 22:03:25     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Pochwalcie się jak się udał wypadzik. Już żałuję że nie pojechałem, bo pogoda była rewelacyjna (przynajmniej w Częstochowie). Przyłacze się do prośby poprzednika, jeśli ktoś miał aparat to dajcie fotki.


"Jeżeli zamkniesz prawdę, pogrzebiesz ją głęboko, ona rozkwitnie, osiągnie potężną moc, która w momencie eksplozji zniszczy wszystko, co stanie na jej drodze."
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6983 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 10 Paź 05, 7:10:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Wypad był rewelacyjny Very Happy , to chyba najlepsza pora na jazdy w góry, później opiszę może trasy które zrobiliśmy bo dzisiaj to nie bardzo mi się chce nawet w klawiaturę stukać. Co do zdjęć to będą ale ponieważ większość była robiona analogiem Jacka to trochę potrwa żeby zrobić skany kliszy. Wróciliśmy w niedzielę ok 23, niezłe jaja z pociągami były Twisted Evil


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Reklama
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 7010 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Pon 10 Paź 05, 8:53:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Zdjęcia idą do wywołania dzisiaj. Pogoda była super, przelanego potu to chyba przeliczyć trzeba na litry Very Happy , kondycja chłopaków w punktacji od 0-10 to 10 , uf o mojej nie będę wspominać bo Embarassed
Górki - podjazd pod Szczyrk 7 km ale za to zjazd wyciskał łzy z oczu(ponad 60 na h), a jeżeli ktoś był na Skrzycznej to wie jak to wygląda zwłaszcza że podjeżdżaliśmy czerwonym szlakiem narciarskim.( wjechało nas tylko 3 reszta zrezygnowała na pierwszym odcinku)
Moje załamanie nerwowe odbyło się w czasie wjazdu pod zameczek prezydencki Embarassed rower dostał kilka kopniaków ale przeżył, Nie dziwcie się za bardzo ale niektóre odcinki były tak strome, że ledwie dało się pedałować a mój puls osiągną górne granice wytrzymałości. Confused
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6983 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 10 Paź 05, 9:05:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Nataszka jak zwykle bardzo skromna, i jak zwykle jej kondycja rewelacyjna, spokojnie nam dotrzymywała koła, większość facetów nie miała by szans aby jej dorównać. I oczywiście ja na 10 napewno nie zasługuję.
"zwłaszcza że podjeżdżaliśmy czerwonym szlakiem narciarskim.( wjechało nas tylko 3 reszta zrezygnowała na pierwszym odcinku)"
Reszta zrezygnowała a Nataszka wjechała, to mówi samo za siebie. Shocked


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6983 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sro 12 Paź 05, 20:02:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień 1:
Żywiec - Wisła szlaki: głownie żółty, kawałek zielonym:
Z Żywca dojeżdżamy do żółtego szlaku, początek bardzo przyjemny asfaltową wąska drogą. Później wjeżdżamy stromo pod górę, szlak pełen kamieni i korzeni w sumie wiecej pchania niż jechania ale to tylko ok 1/3 tego kawałka szlaku. Dojeżdżamy do zielonego szlaku i podjezdżamy pod Zielony Kopiec 1154 mnp oraz Gawlas 1077 mnp. Trasa trochę lepsza można przejachać ale gdzieniegdzie pchanie nieuniknione. Podjechaliśmy prawie pod Magurkę Wiślaną 1140 mnp ale stwierdziliśmy że nie starczy nam czasu aby jechać dalej więc zawróciliśmy na Gawlas i stamtąd dalej żółtym szlakiem. To był wspaniały zjazd po kamieniach, wiatr we włosach, łzy w oczach (zapomniałem okularów) itd Very Happy Twisted Evil . Po zjeżdzie jeszcze jeden fajny podjazd na Kubalonkę (to juz asfalt). Tam 'herbatka' zjazd na kwatery, grill itd ...
Może inni uczestnicy coś jeszcze dodadzą.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7073 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Sro 12 Paź 05, 20:20:06     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

outsider napisał:
Może inni uczestnicy coś jeszcze dodadzą.


zdięcia, zdjęcia Very Happy Cool



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Nataszka Kobieta



Status: Offline
Dni: 7010 (99%)
Postów: 285
Wiek: 52

Częstochowa - Śródmieście

Post Czw 13 Paź 05, 10:54:24     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

---------- 09:50 13.10.2005 ----------

jutro odbieram Very Happy Very Happy Very Happy postaram się wrzucić na forum jak najszybciej chociaż całkowicie nie mam pojęcia jak to się robi ale będę kombinować Razz

---------- 09:54 ----------

zwierzaka po wielu próbach udało mi się ustawić
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość      
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6983 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Sob 22 Paź 05, 18:18:21     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Dzień 2:
Po noclegu wyjechaliśmy zdobyć Przełęcz Salmopolską ok 6-7km podjazdu asfaltem na wys 934 mnp. Tam przerwa na piwko, oscypki itp. a potem wspaniały zjazd do Szczyrku. Po drodze postanowiliśmy że jeszcze mamy sporo czasu więc wjedziemy sobie na Skrzyczne czerwonym szlakiem narciarskim. Jak zwykle było trochę drogi z buta ale potem świetny podjazd w całości na rowerku. Szczyt został zdobyty 1257 nmp. Niestety z powrotem nie trafiliśmy tak jak planowaliśmy i sporą część drogi musieliśmy sprowadzać rowery (szlak zielony). W końcówce szaleńczy zjazd (aż felgi się grzały) i dojazd do Szczyrku. Później spokojnie asfaltem do Żywca i pociąg. Jak to z pociągiem było to wiedzą tylko uczestnicy i niech tak zostanie Twisted Evil


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Speedy Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7075 (100%)
Postów: 957

Raków, Mireckiego

Post Sob 22 Paź 05, 20:35:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Jak macie fotki to zarzuć je, outsider na FTP... loginy dostaniesz u mnie Smile


Tak, jeszcze żyję Wink
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Jabber  
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6983 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Pon 31 Paź 05, 19:35:02     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

W końcu obiecane fotki w galerii, robione aparatem Jacka. Jakość jest średnia bo jest to skan z analoga.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Propozycje tras rowerowych Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Idź do strony Poprzedni  1, 2
Strona 2 z 2

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy