wczytywanie...
Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty...

Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi
Ile to waży i dlaczego tak dużo :?: [->]
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz następny temat  
Autor Wiadomość
Wojtek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6851 (97%)
Postów: 136


Post Nie 16 Paź 05, 19:36:01     Ile to waży i dlaczego tak dużo :?: [->] Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jakby wazyło z 3 kilo mniej to moze.... Twisted Evil

Moderowany przez szczepana:
Temat wydzielony



lubisz dziwnych ludzi ?? to klauna se namaluj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
MonteRochee Mężczyzna



Status: Offline
Przebieg: 7052 (100%)
Kondycha: 1726

Kawodrza Dolna

Post Pon 17 Paź 05, 0:32:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

miałem takie siodło kiedyś niezła kanapa, ale się go pozbyłem Laughing



...pozdrowienia dla wszystkich rowerowych teoretyków...ja jak Speedy jeszcze żyję... Smile
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email   Tlen    
Reklama
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Pon 17 Paź 05, 14:31:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ono mi zalega bo mam selle italia inititiale.
takze ono tylko zalego, dlatego chce je sprzedac :]


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Andrzej Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6899 (98%)
Postów: 594
Wiek: 34

Częstochowa - Raków Zachód

Post Pon 17 Paź 05, 15:31:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

MonteRochee napisał:
miałem takie siodło kiedyś niezła kanapa, ale się go pozbyłem Laughing

a ja jeszcze to mam :]


http://luda.eu/ fotografia na zamówienie
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Pon 17 Paź 05, 16:26:41     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

ty wojtek, a ty co taki madry zes sie zrobil....Razz
to bylo moje piersze siodlo !! :]
a ile twoje wazy ?? Wink


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wojtek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6851 (97%)
Postów: 136


Post Pon 17 Paź 05, 18:55:28     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

prosze pisać mój nick wielką litera Very Happy
ps.na pewno o wiele mniej Wink


lubisz dziwnych ludzi ?? to klauna se namaluj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Pon 17 Paź 05, 19:32:52     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

moze porownajmy wage mojego teraz, a twojego ?? Razz
moje wazy chyba 265g. RazzVery Happy


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7054 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Pon 17 Paź 05, 20:21:09     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

a ja mam selle italia c2 i tesg wazy 260g RazzRazz


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Pon 17 Paź 05, 20:28:13     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

bo my Wizar sasiedzi prawie jestesmy Razz


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wojtek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6851 (97%)
Postów: 136


Post Pon 17 Paź 05, 20:30:50     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

jak ci sie na porownania zebrało to proponuje porownać nasze czasy do Olsztyna i z powrotem a zobaczysz że waga siodełaka nie ma nic do tego Razz pozdro


lubisz dziwnych ludzi ?? to klauna se namaluj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7054 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Pon 17 Paź 05, 20:34:19     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

holewka jasna bylo jush gdzies kiedys prosze mnie tytulowac "wizar" a nie "Wizar"

no nie bylbym tego pewien sprint jest dobry ale jazda 8 godzin w terenie daje sie we znaki a tu waga ma bardzo duze znaczenie tu gram tam gram i mamy kilogram


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Pon 17 Paź 05, 20:36:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

sorki....
nie wiedzialem jak napisac Razz
taki WOJTEK sie wydziera ze jego nick sie pisze z malej... Razz
a co do Wojtka to ja jezdze pierwszy sezon.. a ty z tego co wiem nie :]


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wojtek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6851 (97%)
Postów: 136


Post Pon 17 Paź 05, 20:40:31     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

nie bede polemizował bo to że waga ma znaczenie wiadomo dla mnie też ale czy jest to kwestia nadrzedna :> ? moim zdaniem trzeba najpierw zacząć od siebie ale to tak OT
ps.moje siodło waży ok.300g wiec czy te 35 g ma znaczenie bo mi sie wydaje, że nie Rolling Eyes pozdrower

Moderowany przez szczepana:
nie wiem o co Wam, chodzi, zachowujecie się jakbyście startowali w zawodach rangi światowej, gdzie liczy się każdy gram.
Ja tylko zacytuję słowa mojego Kolegi "jak się nie ma w nogach to sprzęt nie pomoże"



lubisz dziwnych ludzi ?? to klauna se namaluj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7054 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Pon 17 Paź 05, 20:42:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

no tak ale doloz sobie 10 czesci kture waza po 35 gram wiecej:)

ale nie rubmy z siebie aptekarzy przede wszytskim waxne aby jazda byla przyjemnoscia i tyle a reszta to jush wedle uznania pozdro


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Pon 17 Paź 05, 20:47:51     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wlasnie zeby jazda byla przyjemnoscia...., a nie wyscigiem.
oczywscie ze tez nie tepo zolwia Razz


http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
piotrusb Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6929 (98%)
Postów: 838
Wiek: 33

Częstochowa - Ostatni Grosz

Post Pon 17 Paź 05, 20:51:56     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

A co do wagi siodełek, mój kolega kiedyś twierdził, że jego kumpel ma siodełko z kewlaru o wadze 3 g Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing O jaaaaaaaaa, jak Marcin na Bór to usłyszał to go wyśmiał Laughing Laughing Laughing niezły bajkopisarz z niego Laughing Laughing Laughing Laughing


www.piotrusb.fotolog.pl
MISTRZ, MISTRZ CKM !
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
XeLiBrI Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6741 (96%)
Postów: 334

:] Częstochowa - Kambodrza :]

Post Pon 17 Paź 05, 20:56:14     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to chyba mial kawalek kewlaru Razz Very Happy Smile Mr. Green Twisted Evil

Moderowany przez Speedy:
piotrus napisał:
A co do wagi siodełek, mój kolega kiedyś twierdził, że jego kumpel ma siodełko z kewlaru o wadze 3 g

Shocked Przecież Piotrusb już to napisał... jeszcze pare takich występów i zaczniemy ostrzej reagować. Post nie wnosi nic do tematu, zawiera to samo co poprzedni i powinien zostać usunięty. Ostatni raz przymykamy oko Wink



http://budzik.fotolog.pl/
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6950 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Wto 18 Paź 05, 12:54:37     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Możecie mówić co chcecie. Mój sprzęt waży 11380 gram... I co z tego??? Jestem lepszy? - nie! Jestem szybszy? - może zarobię z 5 sekund na jakimś podjeździe. Ale na cholerę mi te 5 sekund? Przegram medal Olimpijski? - nie!!! Mam lekki rower? - czy ja wiem... Są kolesie którzy ze swoimi 9 kg bike`ami wyśmiali by mnie na całego. No i co z tego??? NIC!!! Pewnie niejeden z nich by mnie zajechał... Ale jestem pewien, że ja też niejednego z nich bym nieźle upodlił... Może mój rower waży trochę mniej niż rowery niektórych z Was, ale nie jest tak że dbam o wagę. Nie śnią mi się koszmary gdy muszę wymianić jakiś zużyty komponent na inny, cięższy. Składałem rower dbająć o jego niezawodność. Jest to związana z kupowaniem czasem zdecydowanie za drogich jak na moją kieszeń części. A że dobre częsci są przy okazji zlżejsze niż inne... No cóż. Tak wyszło. Nie zmienia to faktu, że i tak trzeba się wspiąć na tą górę. Pokonać stromy, kamienisty podjazd. A czy zrobisz to na lekkim czy ciężkim bike`u nie ma znaczenia. I tak chodzi tu o pokonanie swojej słabości, przekroczenie kolejnej granicy swoich możliwości, pokazanie sobie że dam radę "choćby skały srały"!!! Rowerowe hobby polegające na budowaniu anorektycznych bike`ów...??? Czy to jest właśnie to o co chodzi prawdziwym bike`erom? Wątpię...


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
outsider Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6961 (99%)
Postów: 1704

Raków Zachód

Post Wto 18 Paź 05, 13:07:26     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

Część ludzi zachwyca się wagą jakby startowała w olimpiadzie, gdzie poziom jest tak wyrównany że te parę gramów może zaważyć na medalu. W naszym przypadku nawet kilo w jedną czy druga stronę nie czyni większej różnicy. A jak ktoś dojedzie 5 min wcześniej ode mnie na dystansie powiedzmy 50 km to mi to zwisa. Oczywiście oszczędzanie na każdym gramie gdy ktoś ten sport traktuje wyczynowo jest zrozumiałe.


"Jaki trenig - taki czas"
"Ból przeminie - chwała pozostanie"
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora   Tlen    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7054 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Sro 19 Paź 05, 20:16:43     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

to jest spojrzenie dosc idylystyczne co do wagi w moim mniemaniu ma to znaczenie wielkie bo:
1. pomaga pokonac granice "jak to nazwaliscie " na wyzszym poziomie
2. czas
3. umeczenie ciala\
4. przyjemnosc z jazdy
5. przyjemnosc ze zjazdów
6.podbiegi wykonuje sie o wiele lepiej z lekkim sprzetem na plechach a nizeli ciezszym
7. zwrotniejszy

tylko po co to komu kto nie kocha rowerów na prawde bo nigdy nie zachaczy zadnego z postulatów

chyba ze ma duzo kasy i wtedy przed komplami szczyci sei ile wazy jego sprzet siedzac na laweczce w alejach

muj bike jest lekki i maxymalnie ogolony i wspaniale mi sie na nim jexdxi nie sa to komponenty najwyzszej klasy ,,, sa niezawodne jak podjol arek i moze nie jest piekny ale czy to waxne liczy sie tylko jazda!!!!!!!


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Wojtek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6851 (97%)
Postów: 136


Post Sro 19 Paź 05, 20:51:36     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

mój bike nie jest na maxa ogolony bo mnie na to nie stać (ale robię co w mojej mocy Very Happy )ale i tak uwazam że rower ma znaczenie tylko jezeli o powyzsze punkty. Sam jeszcze do niedawna (wrzesnia) jeździłem na rowerze komunijnym ale nie przeszkadzało mi to czerpać radości z jazdy często zdażało się że wyprzedzałem tych na mega wypasionych rowerach którzy patrzyli na mnie jakbym spadł z kosmosu ; ta cala jazda na moim starym rowerze nauczyła mnie jednego : nigdy nie patrz na rower tylko na rowerzyste i tego sie trzymam Smile pozdro i niech noga podaje Very Happy


lubisz dziwnych ludzi ?? to klauna se namaluj.
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Gadu-Gadu    
wizar Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 7054 (100%)
Postów: 587
Wiek: 43

częstochowa - kawodrza dolna

Post Sro 19 Paź 05, 21:33:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

na maxa ogolony rozumiem ze nie ma zbednych czescu typu swiatelka wachlarze oslonki bagaxniki i temu podobne gadxety kture mozna podlaczyc i to tutaj mialem na mysli a lekkosc to pojecie wzgledne jak powiedzialem liczy sie jazda i czerpana z niej przyjemnosc a wierz mi jush czerpe z tego zródła dosyc długo bo bedzie jush z 10 lat takiej mocniejszej a wczesniej jeszcze podwókowej której nie wliczam pozdro


w p o s z u k i w a n i u k o n d y c j i !!!
Powrót do góry
Zobacz profil autora Galeria użytkownika Wyślij prywatną wiadomość Wyślij email Gadu-Gadu Tlen    
Poisonek Mężczyzna



Status: Offline
Dni: 6950 (99%)
Postów: 3301
Wiek: 49


Post Czw 20 Paź 05, 10:31:54     Zacytuj zaznaczone Odpowiedz z cytatem

wizar napisał:
tylko po co to komu kto nie kocha rowerów na prawde bo nigdy nie zachaczy zadnego z postulatów

No i właśnie o tym pisałem wizarku Very Happy Bo jazdę i rower trza kochać a nie go odchudzać. A sprzęt jest do jazdy i czerpania z niej radości a nie szpanowania 10 kg bike`iem z rocznym przebiegiem 1000 Alejowych kilometrów Very Happy


Dream Big, Play Hard, LIVESTRONG
Powrót do góry
Zobacz profil autora Wyślij prywatną wiadomość Odwiedź stronę autora Gadu-Gadu    
Wyświetl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Ten temat jest zablokowany bez możliwości zmiany postów lub pisania odpowiedzi    Częstochowskie Forum Rowerowe - Strona Główna » Z życia rowerzysty... Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Nie możesz pisać nowych tematów
Nie możesz odpowiadać w tematach
Nie możesz zmieniać swoich postów
Nie możesz usuwać swoich postów
Nie możesz głosować w ankietach

Powered by phpBB © 2001, 2002 phpBB Group
iCGstation v1.0 Template By Ray © 2003, 2004 iOptional


Kontakt z osoba zarzadzajaca witryna: Speedy